هدر موبایل
1391/12/06 10:29:37
سرویس صحن
مصری در موافقت با طرح تأمین کالا برای جامعه و اقشار آسیب پذیر؛

طرح تأمین کالاهای اساسی اثر ضد تورمی دارد

سخنگوی هیأت رئیسه مجلس در موافقت با طرح تأمین کالاهای اساسی برای اقشار آسیب پذیر گفت: انجام این طرح اثر ضد تورمی داشته و به بهبود اقتصاد کشور کمک می کند.
طرح تأمین کالاهای اساسی اثر ضد تورمی دارد سخنگوی هیأت رئیسه مجلس در موافقت با طرح تأمین کالاهای اساسی برای اقشار آسیب پذیر گفت: انجام این طرح اثر ضد تورمی داشته و به بهبود اقتصاد کشور کمک می کند. https://cdn.icana.ir/d/019/20778.jpg طرح,تأمین,کالاهای,اساسی,اثر,ضد,تورمی,دارد Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت، عبدالرضا مصری در  نشست علنی امروز (یکشنبه 6 اسفند ماه) مجلس شورای اسلامی، در موافقت با طرح تأمین کالاهای اساسی برای اقشار آسیب پذیر گفت: در وضعیت کنونی اقتصاد کشورلازم است برای حمایت از افرادی که ضعیف بوده و قدرت خرید کمی دارند تدابیری چون اجرای این طرح داشته باشیم.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه در چند ماه گذشته نسبت به حالا وضعیت اقتصادی بهتر بوده افزود: رهبر معظم انقلاب نیز بر کمک به افراد آسیب پذیر جامعه تأکید داشته و خواهان کمک و یاری رساندن به این اقشار بوده است.

وی ادامه داد: نیاز به خوراک از جمله نیازهای اساسی زندگی است که با کمک به افراد نیازمند می توان در شرایط اقتصادی نامطلوب و وجود تورم با تصویب طرح حمایت از اقشار آسیب پذیر این نیازمندی را بر طرف کرد.

این نماینده مردم در مجلس نهم با بیان اینکه توجه به همه دهک های اجتماعی لازم توفیق برنامه های اقتصادی است تصریح کرد: نادیده گرفتن قشری از جامعه عدم توفیق در برنامه های اقتصادی را در بر خواهد داشت.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان این مطلب که مسئولان باید سفره های نیازمندان را نسبت به حداقل های معیشتی بیمه کنند گفت: نیازمندان نباید در شرایط بد اقتصادی دغدغه نان داشته باشند.

مصری افزود: اجرای طرح حمایت از قشر آسیب پذیر اثر ضد تورمی داشته و از نقدینگی در جامعه می کاهد چرا که به جای پول نقد کالا به مردم داده می شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet