هدر موبایل
1391/12/06 10:49:55
سرویس دیگر رسانه‌ها_
شجاعی کیاسری:

برنامه‌ریزی‌های وزارت ورزش و جوانان کشور در مرحله اجرایی به جا و منطقی نیست

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس گفت:متاسفانه هم‌اکنون برنامه‌ریزی‌های وزارت ورزش و جوانان کشور در مرحله اجرایی خیلی به جا و منطقی نبوده و حمایت‌ها و برنامه‌‌ریزی‌های این وزارتخانه در جهت تحقق اهداف کشور پررنگ نیست.
برنامه‌ریزی‌های وزارت ورزش و جوانان کشور در مرحله اجرایی به جا و منطقی نیست عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس گفت:متاسفانه هم‌اکنون برنامه‌ریزی‌های وزارت ورزش و جوانان کشور در مرحله اجرایی خیلی به جا و منطقی نبوده و حمایت‌ها و برنامه‌‌ریزی‌های این وزارتخانه در جهت تحقق اهداف کشور پررنگ نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/4559.jpg برنامه‌ریزی‌های,وزارت,ورزش,و,جوانان,کشور,در,مرحله,اجرایی,به,جا,و,منطقی,نیست Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛سیدرمضان شجاعی کیاسری سخنگوی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس   درمورد میزبانی ایران در دو جام جهانی کشتی آزاد و فرنگی در سال ۲۰۱۳،به  مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی)گفت: برگزاری مسابقات ورزشی درعرصه بین المللی می‌تواند یکی از محورهای مهم ایجاد کننده وفاق و همدلی بین ملت‌ها باشد بنابراین باید از این فرصت برای برقراری ارتباط خوب با سایر کشورها استفاده کرد.

نماینده مردم ساری درمجلس شورای اسلامی افزود: متاسفانه هم‌اکنون برنامه‌ریزی‌های وزارت ورزش و جوانان کشور در مرحله اجرایی خیلی به جا و منطقی نبوده و حمایت‌ها و برنامه‌‌ریزی‌های این وزارتخانه در جهت تحقق اهداف کشور پررنگ نیست.

شجاعی کیاسری،تصریح کرد: میزبانی ایران در مسابقات جام جهانی کشتی آزاد و فرنگی سال ۲۰۱۳ یکی از رخدادهای بزرگ عرصه ورزش کشتی است که می‌تواند برای کشور میزبان در عرصه بین‌المللی، فصل جدیدی را باز کند البته به شرطی که در این مورد برنامه‌ریزی خوب و مدونی از سوی مسوولان مربوطه صورت گرفته باشد.

سخنگوی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس نهم، یادآورشد: امیدواریم که برگزاری این دوره از مسابقات جام جهانی کشتی آزاد و فرنگی در ایران به خوبی و با موفقیت پشت سر گذاشته شود و آن چیزی که شرط میزبانی است تحقق یافته و در این مورد بتوانیم به اهداف کشور در جهت درخشش در عرصه بین‌المللی دست یابیم.
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet