هدر موبایل
1391/12/06 11:14:20
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نکو:

طرح چند دوازدهم بودجه مشکلات کشور را بیشتر می‌کند

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر ضرورت ارائه لایحه بودجه چنددوازدهم از سوی دولت، تصریح کرد: ارائه طرح چند دوازدهم بودجه از سوی نمایندگان، منطبق با برنامه‌ها و پیش‌بینی دولت نخواهد بود و مشکلات کشور را بیشتر خواهد کرد.
طرح چند دوازدهم بودجه مشکلات کشور را بیشتر می‌کند عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر ضرورت ارائه لایحه بودجه چنددوازدهم از سوی دولت، تصریح کرد: ارائه طرح چند دوازدهم بودجه از سوی نمایندگان، منطبق با برنامه‌ها و پیش‌بینی دولت نخواهد بود و مشکلات کشور را بیشتر خواهد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/32313.jpg طرح,چند,دوازدهم,بودجه,مشکلات,کشور,را,بیشتر,می‌کند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ابراهیم نکو عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس  با اشاره به تاخیر دولت در ارائه لایحه بودجه و سکوت قانون در این خصوص به مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی) ،گفت: نمایندگان با استفاده از ابزارهایی که قانون در اختیار آنها گذاشته، تذکرات و اخطارهای خود را داده‌اند و برای وادار کردن دولت برای عمل به قانون ورود پیدا می‌کنند.

نماینده مردم رباط کریم درمجلس شورای اسلامی درباره ارائه طرح چند دوازدهمی بودجه از سوی نمایندگان توضیح داد: مجلس بنا ندارد وقت خود را برای طرحی بگذارد که دولت موظف به ارائه آن است؛ مجلس در وهله اول دولت را یاری خواهند داد که لایحه بودجه را هر چه سریعتر و در زمان باقیمانده ارائه دهد تا نمایندگان مجبور نشوند صحبت‌هایی در باب تخطی دولت از قانون عنوان کنند.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس تاکید کرد: با توجه به زمان کمی که تا پایان سال باقی مانده است، دولت باید منطقی‌تر عمل کند و ضمن تقدیم کل لایحه به بودجه چند دوازدهم را نیز ارائه کند.

این نماینده مردم در مجلس نهم در پاسخ به این سوال که زمزمه‌هایی مبنی بر اینکه دولت تصمیم ندارد بودجه چند دوازدهم ارائه کند، توضیح داد: در بودجه چند دوازدهم، دولت بر اساس نیازها و برنامه‌های خود پیشنهاداتی را برای دو یا سه ماه ارائه می‌کند و نمایندگان نیز بر این اساس، نظرات خود را اعلام می‌کنند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس ادامه داد:منطقی این است که دولت بودجه چند دوازدهم را به مجلس تقدیم کند؛ زیرا اگر نمایندگان بخواهند طرحی در این زمینه ارائه کنند، شاید با برنامه‌ها و پیش‌بینی دولت ناهماهنگ باشد و مشکلات کشور بیشتر از این شود.
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet