شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1391/12/06 11:51:57
سرویس صحن
کولیوند در نطق پیش از دستور:

حقوق ملت ایران در مذاکرات 5+1 باید به رسمیت شناخته شود

نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس با بیان این که امروز ایران نقش مهمی را در جهان و منطقه رقم زده است، افزود: امروز هیچ کشوری نمی تواند نقش موثر ایران را کتمان کند.
حقوق ملت ایران در مذاکرات 5+1 باید به رسمیت شناخته شود نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس با بیان این که امروز ایران نقش مهمی را در جهان و منطقه رقم زده است، افزود: امروز هیچ کشوری نمی تواند نقش موثر ایران را کتمان کند. https://cdn.icana.ir/d/019/20414.jpg حقوق,ملت,ایران,در,مذاکرات,5+1,باید,به,رسمیت,شناخته,شود Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمدجواد کولیوند در نشست علنی امروز (یکشنبه 6 اسفند) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود گفت: امروز در جهان کنونی شاهد هستیم که انقلاب اسلامی ایران با رهبری داهیانه رهبر معظم انقلاب و حضور گسترده مردم شریف ایران اسلامی سی و چهارمین فجر انقلاب و وحدت مردم، نقش برجسته ای را در عرصه جهانی و منطقه رقم زده است.

نماینده مردم کرج و آسارا در مجلس شورای اسلامی افزود: امروز غربی ها و در راس آنها آمریکای جهان خوار پس از 23 ماه از جنگ های داخلی سوریه به همان نظری رسیده اند که از ابتدا ایران اسلامی اعلام کرده بود.

وی با بیان این که کشورترکیه، قطر و عربستان درباره سوریه فریب خورده اند، تصریح کرد: امروز هیچ کشوری نمی تواند نقش خردمندانه ایران در منطقه را کتمان کند طوری که در طول 34 سال انقلاب آمریکا و برخی کشورهای معاند منطقه برای به ستوه درآوردن ملت ایران از هیچ کوششی دریغ نکرده است.

کولیوند ادامه داد: در هر مرحله از مذاکره با 1+5 باید حقوق ملت به رسمیت شناخته شود و بدون هیچ پیش شرطی مذاکره ادامه پیدا کند.

این نماینده مردم در مجلس نهم گفت: به کشورهای غربی پیشنهاد می کنم دست از شیطنت بردارند و خود را دلخوش به تحریمها نکنند چرا که این ملت امتحان خود را پس داده است.

وی با بیان این که مقاومت ملت در مقابل تحریم ها ستودنی است، تصریح کرد: در پای نهال انقلاب خون هزاران شهید تضمین کنند انقلاب است.

کولیوند ادامه داد: ملت شریف ایران امروز ایران در وضعیت حساسی قرار دارد و از یکسو تهاجمات کشورهای خارجی و از طرفی فتنه گران داخلی و انحرافیون عرصه را بر مردم سخت کرده و تورم و گرانی های داخلی و عدم اشتغال فضای سختی را بر خانواده ها حاکم کرده است.

وی توضیح داد: با توجه به نیاز کشور برای عبور از آخرین گردنه پیش رو و عنایت مسائل جهانی کشور باید به فرامین رهبری توجه ویژه ای شود.

کولیوند با بیان این که فرامین رهبری باید نصب العین قرار بگیرد تاکید کرد: وحدت و همکاری مستمر و پایدار دولت و مجلس و مسئولان با مردم و توجه جدی به اقتصاد کشور به خصوص توجه به تولید باید مورد توجه قرار بگیرد و بخش صنعت، معدن و تجارت و کشاورزی برنامه ریزی خاص صورت بگیرد.

وی با بیان این که فرهنگ دینی کشور نیاز به مراقبت دارد، گفت: این فرهنگ راهکارهای مثبت دستگاه های ذیربط را می طلبد و مراقبت از بازار به ویژه شب عید و رصد فعالیت های گروه های انحرافی به ویژه در زمان انتخابات باید مورد توجه قرار بگیرد.

نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس در تشریح مشکلات حوزه انتخابیه خود تصریح کرد: تامین کسری بودجه استان البرز باید مورد توجه قرار بگیرد.

کولیوند در ادامه مشکلات دیگری از حوزه انتخابیه خود را بیان کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet