هدر موبایل
1391/12/06 12:31:45
سرویس صحن
با 144 رای موافق؛

مجلس با کلیات طرح تامین کالای اساسی برای اقشار آسیب پذیر موافقت کرد

نمایندگان مجلس شورای اسلامی با کلیات طرحی موافقت کردند که در صورت تصویب نهایی دولت موظف به تامین سبد کالایی اقشار آسیب پذیر در مقاطع سه ماهه می شود.
مجلس با کلیات طرح تامین کالای اساسی برای اقشار آسیب پذیر موافقت کرد نمایندگان مجلس شورای اسلامی با کلیات طرحی موافقت کردند که در صورت تصویب نهایی دولت موظف به تامین سبد کالایی اقشار آسیب پذیر در مقاطع سه ماهه می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/16227.jpg مجلس,با,کلیات,طرح,تامین,کالای,اساسی,برای,اقشار,آسیب,پذیر,موافقت,کرد Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان در نشست علنی امروز (یکشنبه 6 اسفند) مجلس شورای اسلامی کلیات طرح تامین کالاهای اساسی برای اقشار آسیب پذیر را با 144 رای موافق و 29 رای مخالف و 23 رای ممتنع کلیات طرح تامین کالاهای اساسی برای اقشار آسیب پذیر را تصویب کردند.

در صورت تصویب نهایی این طرح دولت موظف می شود به منظور حفظ امنیت غذایی اقشار آسیب پذیر به ویژه خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی، در مقاطع سه ماهه سبدهای کالایی شامل برنج، روغن و گوشت را تامین و از طریق دستگاه های مزبور توزیع نماید.

اعتبار لازم برای اجرای این قانون به پیشنهاد وزارت صنعت، معدن و تجارت در بودجه سالانه کشور منظور می گردد. اجرای این قانون نافی پرداخت مستمری ماهیانه به خانواده های تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی نیست./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet