هدر موبایل
1391/12/06 12:35:21
سرویس صحن
علیپور خنکداری؛

توجه به اقشار آسیب پذیر اصلی‌ترین طرح کشور است

عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان این که در شرایط کنونی اقتصاد کشور باید به اقشار آسیب پذیر توجه کنیم، افزود: توجه به اقشار آسیب پذیر مهم ترین و اصلی ترین طرح در جامعه است.
توجه به اقشار آسیب پذیر اصلی‌ترین طرح کشور است عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان این که در شرایط کنونی اقتصاد کشور باید به اقشار آسیب پذیر توجه کنیم، افزود: توجه به اقشار آسیب پذیر مهم ترین و اصلی ترین طرح در جامعه است. https://cdn.icana.ir/d/019/20665.jpg توجه,به,اقشار,آسیب,پذیر,اصلی‌ترین,طرح,کشور,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، کمال علی پور خنکداری در نشست علنی امروز (یکشنبه 6 اسفند) مجلس شورای اسلامی در موافقت با طرح تامین کالاهای اساسی برای اقشار آسیب پذیر گفت: ایجاد رفاه و رفع فقر و برطرف ساختن محرومیت به عهده نظام است و در همین راستا مقام معظم رهبری فرمودند در این شرایط اقتصادی و تحریم به مردم و اقشار آسیب پذیر کمک کنیم.

نماینده مردم قائمشهر، سوادکوه و جویبار در مجلس شورای اسلامی با بیان این که راهکار این موضوع تامین کالای اساسی اقشار ضعیف جامعه است، افزود: این طرح دو ماه قبل مطرح شد و در کمیسیون ها درباره آن گفت و گو شد تا بتوانیم شرایط را که در کشور وجود دارد و مشکلاتی که برای اقشار آسیب پذیر ایجاد شده را برطرف کنیم.

وی با بیان این که مردم از نمایندگان انتظار دارند به چنین مسائلی ورود پیدا کنند، تصریح کرد: در قالب ارز مرجع و کمک های عمومی دولت برخی موارد رعایت شده است.

عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان این که باتصویب این طرح باید دل اقشار آسیب پذیر جامعه را شاد کنیم، توضیح داد: همه ما به این اقشار آسیب پذیر باید توجه کنیم و باید با رای بالا این طرح را تصویب کنیم چرا که این اصلی ترین طرح در جامعه است و باید به فکر اقشار آسیب پذیر جامعه باشیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet