هدر موبایل
1391/12/06 12:37:38
سرویس صحن
بشیری در تذکر شفاهی:

صدا و سیما افتخار آفرینی ورزشکاران را به خوبی پوشش دهد

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در تذکر شفاهی گفت: صدا و سیما جمهوری اسلامی باید بتواند قابلیت ها و استعدادهای تیم های ورزشی را به خوبی برای مردم تبیین کرده و پیروزی های جوانان ورزشکار را به نمایش بگذارد.
صدا و سیما افتخار آفرینی ورزشکاران را به خوبی پوشش دهد عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در تذکر شفاهی گفت: صدا و سیما جمهوری اسلامی باید بتواند قابلیت ها و استعدادهای تیم های ورزشی را به خوبی برای مردم تبیین کرده و پیروزی های جوانان ورزشکار را به نمایش بگذارد. https://cdn.icana.ir/d/019/612.jpg صدا,و,سیما,افتخار,آفرینی,ورزشکاران,را,به,خوبی,پوشش,دهد Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت، فرهاد بشیری در  نشست علنی امروز (یکشنبه 6 اسفند ماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر به عدم تخصص اعتبارات پروژه های عمرانی گفت: تقاضای بنده از هیأت رئیسه مجلس و رئیس جمهور دستور تسریع در تخصیص اعتبارات مالی برای پیشبرد هر چه زودتر اهداف پروژه ها است.

نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه اصل بی طرفی در تمام مسائل باید در نظر گرفته شود تصریح کرد: ما نمایندگان مجلس به عنوان نخبگان و برگزیدگان مردم هستیم و باید مراقب ادبیات استفاده شده در پشت تریبون مجلس به عنوان الگوی مردم باشیم.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس یادآور شد: مجلس شورای اسلامی به عنوان مظهر اراده عمومی و برآمده از فریادهای الله اکبر مردم نگاه و توجه خود را باید به استفاده از ادبیات مناسب کند.

وی با یادآوری پیروزی تیم کشتی کشور گفت: امید است همه ورزشکاران بتوانند برای کشور افتخارآفرینی کرده و قدر فرصت هایی را که در اختیار دارند بدانند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet