شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1391/12/06 12:47:53
سرویس صحن
بیانیه 252 نماینده در خصوص مذاکرات آتی ایران و 5+1؛

قطار هسته‌ای ایران هرگز متوقف نمی‌شود

۲۵۲ نماینده مجلس طی بیانیه ای درباره مذاکرات روز سه شنبه ایران و ۱+۵ تاکید کردند که قطار هسته ای ایران در چارچوب اهداف صلح آمیز خود هرگز متوقف نمی‌شود.
قطار هسته‌ای ایران هرگز متوقف نمی‌شود 252 نماینده مجلس طی بیانیه ای درباره مذاکرات روز سه شنبه ایران و 1+5 تاکید کردند که قطار هسته ای ایران در چارچوب اهداف صلح آمیز خود هرگز متوقف نمی‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/26134.jpg قطار,هسته‌ای,ایران,هرگز,متوقف,نمی‌شود Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت، 252 نماینده مجلس در نشست علنی امروز (یکشنبه 6 اسفند ماه) مجلس شورای اسلامی، بیانیه ای درباره مذاکره آتی هسته ای میان ایران و گروه 1+5 که روز سه شنبه 8 اسفند در آلماتی قزاقستان برگزار می شود، صادر کردند.

متن این بیانیه که  از سوی علیرضا منادی عضو هیئت رئیسه مجلس قرائت شد به شرح زیر است:

با توجه به موضع منطقی و روشن نمایندگان ملت بزرگ ایران نسبت به موضوع هسته ای به عنوان حق مسلم ملت، نکات ذیل را به عنوان تذکر و هشدار جدی مطرح می کنیم.

1- تیم مذاکره کننده با جدیت از حقوق ملت ایران در چارچوب عهدنامه NPTو مقررات آژانس دفاع و هرگونه تقابلی را بر مبنای این حقوق و منافع ملی صورت دهند.

2- از دو کشور روسیه و چین به عنوان اعضای دائم شورای امنیت سازمان ملل انتظار می رود از زیاده خواهی ها و درخواست های غیر منطقی آمریکا تبعیت نکنند و از اصول عهدنامه NPTبه ویژه اصل 4 که حق داشتن فناوری هسته ای را  می دهد دفاع کنند و مخصوصاً با روش های جدید پلیسی کردن عرصه اقتصاد جهانی از سوی آمریکا مقابله کنند.

3- آمریکا همه روش های جنگ روانی، صدور قطع نامه های غیر قانونی و اعمال تحریم های فرا قطع نامه ای را آزموده و پاسخ ملت بزرگ ایران را در سی و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی دریافت کرده است بنابراین ادامه این راه آب در هاون کوبیدن است و پیشنهاد ما به عنوان نمایندگان ملت بزرگ ایران به آمریکا و هم پیمانان غربی این است که واقعیت های هسته ای امروز جمهوری اسلامی ایران را بپذیرند و سیاست تقابل را به تعامل تغییر دهند و بدانند قطار هسته ای ایران در چارچوب اهداف صلح آمیز هرگز متوقف نمی شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet