شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1391/12/06 13:09:29
سرویس اجتماعی
هاشم‌زهی با تکذیب ادعای روزنامه ایران:

کاهش 40 درصدی میزان مشارکت در انتخابات نظام پزشکی کذب محض است

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، با انتقاد از شائبه آفرینی روزنامه ایران مبنی بر کاهش میزان مشارکت در انتخابات نظام پزشکی، گفت: در شرایطی که هنوز مراحل شمارش آراء نهایی نشده و هیات نظارت به جمع‌بندی نهایی نرسیده، سخن گفتن از کاهش ۴۰ درصدی مشارکت جامعه پزشکی، کذب محض است.
کاهش 40 درصدی میزان مشارکت در انتخابات نظام پزشکی کذب محض است عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، با انتقاد از شائبه آفرینی روزنامه ایران مبنی بر کاهش میزان مشارکت در انتخابات نظام پزشکی، گفت: در شرایطی که هنوز مراحل شمارش آراء نهایی نشده و هیات نظارت به جمع‌بندی نهایی نرسیده، سخن گفتن از کاهش 40 درصدی مشارکت جامعه پزشکی، کذب محض است. https://cdn.icana.ir/d/019/21723.jpg کاهش,40,درصدی,میزان,مشارکت,در,انتخابات,نظام,پزشکی,کذب,محض,است Icana

مراد هاشم‌زهی در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، تصریح کرد: آراء انتخابات نظام پزشکی همچنان در حال شمارش نهایی است و در این میان فرصت رسیدگی به شکایات هنوز به پایان نرسیده است و در چنین شرایطی اعلام کاهش مشارکت در انتخابات نظام پزشکی کذب محض بوده و با اهداف خاصی صورت می‌گیرد.

نماینده مردم  سربیشه و نهبندان در مجلس شورای اسلامی، افزود: در شرایطی که هیات نظارت همچنان در حال شمارش آراء است، مشخص نیست روزنامه ایران اطلاعاتی مبنی بر کاهش میزان مشارکت در انتخابات نظام پزشکی را از منبعی کسب کرده و اطلاعات آن‌ها مستند به چه منابعی است.

وی ادامه داد: روزنامه ایران با ارسال پیامکی به جامعه پزشکی و نمایندگان مجلس مدعی شده که انتخابات نظام پزشکی نسبت به گذشته 41 درصد کاهش میزان مشارکت داشته که این مسئله با اطلاعاتی که تاکنون از هیئت‌های اجرایی و افراد حاضر در صندوق‌های رأی به هیات نظارت رسیده به هیچ وجه مطابقت ندارد.

رئیس هیات نظارت بر انتخابات نظام پزشکی، با بیان اینکه هیات نظارت بر انتخابات نظام پزشکی به صورت کاملاًٌ مستقل به وظیفه خود در مورد این انتخابات عملکرده و خواهد کرد، تصریح کرد: با وجود برخی اطلاعات اولیه که حاکی از افزایش 20 درصدی مشارکت بوده است، هیات نظارت تا نهایی نشدن شمارش آراء، آمار‌ها را ارائه نداده و پس از جمع‌بندی نهایی نتیجه هرچه باشد به اطلاع ملت عزیز ایران و جامعه پزشکی خواهد رسید.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: ایجاد چنین شائبه‌هایی از سوی رسانه‌های وابسته به دولت در عزم راسخ هیات نظارت در ارائه دقیق، موشکافانه و واقع‌گراینه نتایج انتخابات نظام پزشکی هیچ گونه خللی وارد نخواهد ساخت و نتایج این شمارش تا پایان امروز به اطلاع همگان خواهد رسید. /

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet