شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1391/12/06 13:26:08
سرویس صحن
گروسی در موافقت با طرح تامین کالا برای اقشار آسیب پذیر

توجه به افراد آسیب پذیر سفارش امام راحل است

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در موافقت با طرح تامین کالا برای اقشار آسیب پذیر گفت: امام راحل توجه و عنایت به افراد آسیب پذیر و محرومین جامعه را مورد تاکید قرار داده اند.
توجه به افراد آسیب پذیر سفارش امام راحل است عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در موافقت با طرح تامین کالا برای اقشار آسیب پذیر گفت: امام راحل توجه و عنایت به افراد آسیب پذیر و محرومین جامعه را مورد تاکید قرار داده اند. https://cdn.icana.ir/d/019/13532.jpg توجه,به,افراد,آسیب,پذیر,سفارش,امام,راحل,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، در نشست علنی امروز (یکشنبه 6 اسفند) مجلس شورای اسلامی، حسین گروسی با بیان این که توجه به اقشار محروم جامعه وظیفه همگانی ما بوده و هست گفت: خورد و خوراک از جمله نیازهای اساسی افراد در جامعه بوده که طرح فوق می تواند کمک شایانی به افراد محروم جامعه در امرار معاش و تهیه لوازم اولیه و مایحتاج ضروری زندگی کند.

نماینده مردم شهر قدس، شهریار و ملارد در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که پرداخت نقدی به افراد محروم می تواند زمینه تورم را در جامعه دامن بزند افزود: مسئولان باید در تامین نیازهای اساسی افراد محروم و دهک های پایین جامعه کوشا باشند.

این نماینده مردم در مجلس نهم با بیان این مطلب که در صورتی که نیازهای اولیه افراد قشر ضعیف جامعه نادیده گرفته شود سایر نیازهای آنها نیز سرکوب می شود تصریح کرد: تامین کالاهای اساسی قشر آسیب پذیر جامعه موجبات رشد این قشر و ارتقای آنها را فراهم می کند.

وی ادامه داد: تامین کالاهای اساسی افراد از طریق دادن بن به افراد نیازمند و قشر ضعیف جامعه می تواند موجبات ارتقا این قشر را فراهم کند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن یادآور شد: حمایت از قشر ضعیف جامعه یعنی عمل کردن به سفارش امام راحل و مقام معظم رهبری و کاهش فقر در جامعه که امید است این مهم محقق شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet