شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1391/12/07 09:46:00
سرویس استان ها
نکو:

رباط کریم سیگنال اقتصادی استان تهران است

نماینده مردم بهارستان و رباط کریم در مجلس با بیان اینکه اقتصاد استان تهران با بهسازی مراکز اقتصادی و کشاورزی این حوزه انتخابیه جان تازه ای می گیرد، افزود: رباط کریم به علت مجاورت با فردوگاه بین الملی امام خمینی می تواند به سیگنال اقتصادی استان تهران تبدیل شود.
رباط کریم سیگنال اقتصادی استان تهران است نماینده مردم بهارستان و رباط کریم در مجلس با بیان اینکه اقتصاد استان تهران با بهسازی مراکز اقتصادی و کشاورزی این حوزه انتخابیه جان تازه ای می گیرد، افزود: رباط کریم به علت مجاورت با فردوگاه بین الملی امام خمینی می تواند به سیگنال اقتصادی استان تهران تبدیل شود. https://cdn.icana.ir/d/019/25790.jpg رباط,کریم,سیگنال,اقتصادی,استان,تهران,است Icana

ابراهیم نکو در گفت و گو با خبرنگار انتخابیه  خبرگزاری خانه ملت،افزود: بهره وری اقتصادی  در استان تهران با سرمایه گذاری بر روی شهرستان‌های این کلان شهربه سادگی امکان پذیر است.

نماینده مردم بهارستان و رباط کریم در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد:  ظرفیت‌های اقتصادی مهمترین سرمایه صنعت درهرمنطقه ای  به شمارمی آیند به همین علت نباید با بی‌توجهی به موقعیت استراتژیک این شهرستان توسعه این مناطق  را با چالش‌های بی شماری روبرو کنیم.

وی ادامه داد: بخش خصوصی  یکی مهمترین سرمایه صنعت است و از همین رو با تشویق این بخش در این حوزه انتخابیه می توانیم باایجاد مراکز صنعتی ضمن ایجاد اشتغال برای جوانان تولیدات اقتصادی را نیز افزایش دهیم .

نکو افزود: اقتصاد، اشتغال و استفاده بهینه از ظرفیت اقتصادی شهرستان های رباط کریم و بهارستان زمانی امکان پذیراست که با استفاده از نظرات کارشناسان فنی در این عرصه طرحی جامع  ترسیم کنیم.

 وی ادامه داد :تنوع بخشی به ظرفیتهای اشتغال درشهرستان رباط کریم و توسعه مشاغل متناسب با تغییرات ساختاری -  صنایع تبدیلی واقتصادی امری اجتناب ناپذیراست زیرا این امر موجب خواهد شد  که  تعادل  اقتصادی در کشور به نحو مطلوب برقرار شود.

 عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، یاد آورشد :برای ایجاد فرصت‌های اشتغال  در کشور سه عامل استفاده از نیروهای تحصیل کرد،  شناسایی شاخص‌های اقتصادی منطقه و استفاده کارآمد ازسرمایه‌های مولد باید لحاظ شود و این امر زمانی امکان پذیر است که  دولت با ارائه  تسهیلات لازم بخش خصوصی را تشویق کند که در این بخش به طریق فراگیرایفای نقش کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet