هدر موبایل
1391/12/06 13:51:34
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عبدالوحید فیاضی:

حقوق پرداختی به معلمان تاسف برانگیز است

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت:برخی افراد می گویند دستگاه آموزش پرورش دستگاه مصرفی است،اما این اشتباه است و آموزش و پرورش دستگاهی صد درصد تولیدی است که انرژی و فکر و اندیشه تولید می کند و حقش این نیست که ادا می شود؛امیدواریم در بودجه ۹۲ ، دولت نگاه وسیعی تری به این اقشار داشته باشد.
حقوق پرداختی به معلمان تاسف برانگیز است عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت:برخی افراد می گویند دستگاه آموزش پرورش دستگاه مصرفی است،اما این اشتباه است و آموزش و پرورش دستگاهی صد درصد تولیدی است که انرژی و فکر و اندیشه تولید می کند و حقش این نیست که ادا می شود؛امیدواریم در بودجه 92 ، دولت نگاه وسیعی تری به این اقشار داشته باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/20667.jpg حقوق,پرداختی,به,معلمان,تاسف,برانگیز,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛عبدالوحید فیاضی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی به پایگاه خبری تحلیلی اعتدال ،گفت:از وضعیت حقوق و مزایای فرهنگیان راضی نیستم و خدمات ارائه شده به این عزیزان به هیچ وجه مناسب نیست.
نماینده مردم نور و محمود آباد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: از وضعیت حقوق فرهنگیان راضی نیستم و پرداختی ها تاسف برانگیز است ؛ البته نمی توان خدمات فرهنگیان مقدار حقوق ها سنجید ، اما باید به نسبت تلاشی که می کنند ، لااقل مقداری منطقی پرداخت شود ؛ هرچند هر اندازه که به فرهنگیان بدهیم کم است .
عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی تکید کرد: در حال حاضر واقعا حقوق دریافتی عزیزان فرهنگی غیر منطقی است؛ همکاران عزیز فرهنگی با کمال متانت زندگی می کنند و به روی خود نمی آورند و این مجموعه بزرگ که بیش از یک میلیون نیرو هستند ، به شرایط حقوقی خود اعتراض ندارند ؛ فرهنگیان به نسبت بسیاری از دستگاه ها حقوق کمتری در یافت می کنند و به نسبت بسیاری از دستگاه ها کارهای حیاتی تر و ریشه ای تری انجام می دهد.
وی افزود: برخی افراد می گویند دستگاه آموزش پرورش دستگاه مصرفی است ، اما این اشتباه است و آموزش و پرورش دستگاهی صد در صد تولیدی  است که انرژی و فکر و اندیشه تولید می کند و حقش این نیست که ادا می شود ؛ امیدواریم در بودجه 92 ، دولت نگاه وسیعی تری به این اقشار داشته  باشد و ما هم به عنوان نمایندگان معلم مجلس قطعا در توان خود از حقوق معلمان دفاع خواهیم کرد.
وی در ادامه گفت: تصمیم گیری درباره تکالیف نوروزی دانش آموزان به عهده آموزش و پرورش استان ها گذاشته شده و این مساله در گذشته هم اختیاری و غیر متمرکز بود و و برخی استانها حتی این مساله را به شهرستانهای تابعه واگذار می کنند و خودشان پیک بهاری را تدوین کرده و برای توزیع آماده می شود.
عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی در خاتمه گفت: در برنامه های آموزش و پرورش پیک نوروزی برای دانش آموزان قطعا وجود دارد و شکل و نوع آن بسته به تفکر مدیران آموزش و پرورش استان و منطقه دارد./

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet