شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1391/12/06 13:57:08
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حیدرپور :

دولت برنامه ای برای مبارزه با مفاسد اقتصادی نداشته و ندارد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت:مبارزه با فساد شرایطی دارد و کسانی که شیفتگی به قدرت و ثروت داشته باشند ، به هیچ وجه نمی توانند مبارزه ای در قبال قدرت و ثروت و در راس آن با مفاسد اقتصادی انجام دهند.
دولت برنامه ای برای مبارزه با مفاسد اقتصادی نداشته و ندارد عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت:مبارزه با فساد شرایطی دارد و کسانی که شیفتگی به قدرت و ثروت داشته باشند ، به هیچ وجه نمی توانند مبارزه ای در قبال قدرت و ثروت و در راس آن با مفاسد اقتصادی انجام دهند. https://cdn.icana.ir/d/019/34271.jpg دولت,برنامه,ای,برای,مبارزه,با,مفاسد,اقتصادی,نداشته,و,ندارد Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛عوض حیدرپور شهررضایی عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی به پایگاه خبری تحلیلی اعتدال ،گفت:دولت به صورت کلی هیچ برنامه ای برای مبارزه با مفاسد اقتصادی نداشته و ندارد و متاسفانه به هیچ عنوان حاضر نیست قدرت و ثروت را رها کرده و کنار برود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: مبارزه با فساد شرایطی دارد و کسانی که شیفتگی به قدرت و ثروت داشته باشند ، به هیچ وجه نمی توانند مبارزه ای در قبال قدرت و ثروت و در راس آن با مفاسد اقتصادی انجام دهند.
وی افزود: حرف هایی که رییس جمهور از اول زد مبنی بر اینکه ما یک لیستی داریم و می خواهیم کسانی که دارای مفسده اقتصادی هستند را اسامی شان را رو بکنیم ، در حد شعار باقی ماند و دیدیم  که چیزی رخ نداد و حرف هایی که رییس جمهور در این باب  تا به حال زده است حرف های بی پایه و اساسی بوده است.
حیدرپور تصریح کرد: به اقدام مجلس شورای اسلامی در زمینه مبارزه با فساد دل بسته ایم تا حداقل سازمان مبارزه با مفاسد اقتصادی تشکیل شود و این مساله را به صورت جدی مورد ملاحظه قرار دهد.
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: قطعا باید در این سازمان مرجعیتی ملی ملاحظه شود و نمایندگانی از سه قوه در این سازمان به صورت جدی حضور داشته باشند و با سازکار جدی و دقیقی که تعریف می شود ، هر کسی هر کجا مفسده اقتصادی دید ، به اینها گزارش کنند و پرونده ها بعد بررسی اولیه به دستگاه قضا معرفی شوند.
وی در خاتمه گفت: به نظرم تنها راه نجات از شر مفاسد اقتصادی با وضعیت فعلی ، تشکیل  سازمان مبارزه با مفاسد اقتصادی با یک سازکار قوی و قدرتمند است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet