حلول ماه ربیع الاول
1391/12/06 14:19:38
سرویس سیاسی
نقوی‌حسینی خبر داد:

دیدار کمیته بررسی‌کننده حادثه قم با وزیر اطلاعات و مراجع

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، با بیان اینکه کمیته ویژه رسیدگی کننده به حادثه ۲۲ بهمن قم، قرار است امشب (۶ اسفند) با حیدر مصلحی، وزیر اطلاعات کشور دیدار کند، گفت: همچنین این کمیته فردا دیدار با مراجع را در دستور کار دارد.
دیدار کمیته بررسی‌کننده حادثه قم با وزیر اطلاعات و مراجع سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، با بیان اینکه کمیته ویژه رسیدگی کننده به حادثه 22 بهمن قم، قرار است امشب (6 اسفند) با حیدر مصلحی، وزیر اطلاعات کشور دیدار کند، گفت: همچنین این کمیته فردا دیدار با مراجع را در دستور کار دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/12845.jpg دیدار,کمیته,بررسی‌کننده,حادثه,قم,با,وزیر,اطلاعات,و,مراجع Icana

سید‌حسین نقوی‌حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خانه ملت، با بیان اینکه کمیته ویژه رسیدگی کننده به حادثه 22 بهمن قم، قرار است امشب (6 اسفند ) با حیدر مصلحی، وزیر اطلاعات کشور دیدار کند، تصریح کرد: در این دیدار درباره دیدگاه‌های وزارت اطلاعات نسبت به این قضیه و اقدامات این دستگاه‌ در برخورد با عاملان حادثه قم گفت‌وگو می‌شود.

نماینده مردم ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: همان‌طور که رهبر معظم انقلاب از دستگاه‌های انتظامی، امنیتی و اطلاعاتی انتظار دارند تا اجازه وقوع چنین حوادثی را ندهند، کمیته ویژه رسیدگی کننده به حادثه 22 بهمن قم، از سوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس موظف شد تا دیدار‌ها و نشست‌هایی با مسئولان امنیتی و اطلاعاتی کشور انجام دهد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، افزود: بر این اساس کمیته ویژه قرار است تا دوشنبه (7 اسفند) دیداری با مراجع قم درباره حادثه 22 بهمن داشته باشد تا با استفاده از نظریات ایشان و همچنین مسئولان استانی و کشوری، گزارشی نزدیک به واقعیت را تهیه و به مجلس ارائه دهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet