شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1391/12/07 12:35:57
سرویس اقتصادی
علی پور در واکنش به وعده آوردن پول نفت سر سفره‌های مردم:

پول نفت رویایی که برای سفره های ایرانی محقق نشد

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس در واکنش به وعده‌های دولت در مورد آوردن پول نفت بر سر سفره‌های مردم ایران، گفت: دولت به خوبی نتوانست قانون هدفمندی یارانه‌ها را اجرا کند، لذا باید اذعان داشت تبعات منفی اجرای نادرست هدفمندی یارانه‌ها، شیرینی آن را از بین برد و به تلخ کامی برای بسیاری از اقشار آسیب پذیر کشورمان تبدیل کرده است.
پول نفت رویایی که برای سفره های ایرانی محقق نشد سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس در واکنش به وعده‌های دولت در مورد آوردن پول نفت بر سر سفره‌های مردم ایران، گفت: دولت به خوبی نتوانست قانون هدفمندی یارانه‌ها را اجرا کند، لذا باید اذعان داشت تبعات منفی اجرای نادرست هدفمندی یارانه‌ها، شیرینی آن را از بین برد و به تلخ کامی برای بسیاری از اقشار آسیب پذیر کشورمان تبدیل کرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/21466.jpg پول,نفت,رویایی,که,برای,سفره,های,ایرانی,محقق,نشد Icana

محمد علیپور در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به وعده‌های دولت در مورد آوردن پول نفت بر سر سفره ایرانیان گفت: منظور دولت از آوردن پول نفت بر سر سفره‌های ایرانیان اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها بوده که این مهم نیز به درستی انجام نشده است.

نماینده مردم ماکو، چالدران، پلدشت و شوط در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه وعده‌هایی همچون آوردن پول نفت سر سفره‌های مردم، تبعات سویی را در کشور ایجاد کرده، افزود: هرچند ممکن است در این طرح همه به صورت یکسان از پول نفت برخوردار شوند اما این امر آثار تورمی بسیاری بویژه بر اقشار کم درآمد جامعه ایجاد کرده است.

وی با اشاره به این امر که هزینه‌های افزایش تورم را اقشار کم درآمد کشور پرداخت کرده‌اند، اظهار داشت: دولت به خوبی نتوانست قانون هدفمندی یارانه‌ها را اجرا کند، لذا باید اذعان داشت تبعات منفی اجرای نادرست هدفمندی یارانه‌ها، شیرینی آن را از بین برد و به تلخ کامی برای بسیاری از اقشار آسیب پذیر کشورمان تبدیل کرده است.

علی پور با بیان اینکه باید از درآمد نفت برای افزایش سطح زندگی مردم استفاده شود، تصریح کرد: دولت بهتر است به جای دادن وعده‌های بی سرانجام، به وضعیت اقتصادی اقشار کم درآمد کشور و بالا بردن سطح زندگی آنها بپردازد.

 سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس خاطر نشان کرد: دولت با نظارت‌های بیشتر در اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها می‌تواند از آثار تورمی آن کاسته و سرمایه‌های سرگردان کشور را به سمت تولید سوق دهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet