خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1391/12/06 14:49:55
سرویس دیگر رسانه‌ها_
امیرآبادی فراهانی:

لایحه چنددوازدهم،مجوز فعالیت های قانونی دولت در ابتدای سال آتی است

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت:دولت با توجه به تاخیری که در ارائه لایحه بودجه داشته است،باید همراه با لایحه بودجه سال ۹۲ ، لایحه چنددوازدهم ارائه کند چرا که در غیر این صورت فعالیت های دولت از ابتدای سال آتی در زمانی که مجلس در حال بررسی بودجه است،غیرقانونی است.
لایحه چنددوازدهم،مجوز فعالیت های قانونی دولت در ابتدای سال آتی است عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت:دولت با توجه به تاخیری که در ارائه لایحه بودجه داشته است،باید همراه با لایحه بودجه سال 92 ، لایحه چنددوازدهم ارائه کند چرا که در غیر این صورت فعالیت های دولت از ابتدای سال آتی در زمانی که مجلس در حال بررسی بودجه است،غیرقانونی است. https://cdn.icana.ir/d/019/22703.jpg لایحه,چنددوازدهم،مجوز,فعالیت,های,قانونی,دولت,در,ابتدای,سال,آتی,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛احمد امیرآبادی فراهانی،عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس به مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی)گفت: انتظار می رفت تا دولت در سال پایانی کار خود بودجه را سر موعد ارائه کند اما متاسفانه دولت رکورد تاخیرهای خود را در سال های قبل نیز شکست و به نظر می رسد با تاخیری بی سابقه بودجه را به مجلس بفرستد.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود:تنها انتظار ما از دولت اجرای قانون بوده است که متاسفانه در خصوص مسائله بودجه تاخیرها مشکلات زیادی را برای کشور به وجود  آورده است.

امیرآبادی فراهانی در خصوص لزوم ارائه لایحه بودجه چنددوازدهم تصریح کرد:دولت با توجه به تاخیری که  در ارائه لایحه بودجه داشته است، باید همراه با لایحه بودجه سال 92 ، لایحه چنددوازدهم ارائه کند.

وی ادامه داد:در غیر این صورت فعالیت های دولت از ابتدای سال آتی در زمانی که مجلس در حال بررسی بودجه است، غیرقانونی است.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس هم چنین تصریح کرد:مجلس بر ارائه لایحه بودجه چنددوازدهم تاکید دارد چرا که همکار و همیار دولت است و نمی خواهد در ابتدای سال انی در انجام فعالیت ها برای وی مشکلی ایجاد شود./
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet