هدر موبایل
1391/12/07 09:47:20
سرویس بین الملل
نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور؛

سفر امیر قطر به رام الله برای تفرقه افکنی است

محمد ابراهیم رضایی سفر آتی امیر قطر به رام‌الله را با هدف تشدید شکاف‌ها در میان گروه‌های مختلف فلسطینی دانست و گفت: امیر قطر از قابلیت‌های این کشور اسلامی، ضد جهان اسلام استفاده می‌کند.
سفر امیر قطر به رام الله برای تفرقه افکنی است محمد ابراهیم رضایی سفر آتی امیر قطر به رام‌الله را با هدف تشدید شکاف‌ها در میان گروه‌های مختلف فلسطینی دانست و گفت: امیر قطر از قابلیت‌های این کشور اسلامی، ضد جهان اسلام استفاده می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/5187.jpg سفر,امیر,قطر,به,رام,الله,برای,تفرقه,افکنی,است Icana

محمد‌ابراهیم رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار بین‌الملل خبرگزاری خانه ملت، ضمن اشاره به سفر پیش‌روی امیر قطربه رام الله، با بیان اینکه این سفر با هدف برهم زدن وحدت در میان گروه‌های فلسطینی است، توضیح داد: امیر قطر متاسفانه در سیاست‌های خود مطیع قدرت‌های استکباری همچون آمریکا و حتی دشمن درجه یک مسلمانان یعنی رژیم صهیونیستی است.

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امیر قطر از اموال مسلمانان سوء استفاده می‌کند، تصریح کرد: حکام مرتجع قطر تحت تاثیر سیاست‌های آمریکا از قابلیت‌ها و دلارهای نفتی این کشور اسلامی ضد جهان اسلام استفاده می‌کنند و این امر باعث انزوای قطر در میان مجامع اسلامی خواهد شد چرا که این نوع از سیاست‌ها در فضای جهانی امروز که هجمه‌های گسترده‌ای ضد اسلام به راه افتاده هیچ وجاهتی ندارد.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس، افزود: برهم زدن وحدت میان نیروهای مختلف فلسطینی در واقع لطف آشکاری در حق صهیونیست‌ها است  چرا که با فقدان یکپارچگی در میان  نیروهای مقاومت، رژیم اشغالگر سیاست نیل تا فرات خود را به راحتی در پیش خواهد گرفت.

نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس با اشاره به جنبش بیداری اسلامی در منطقه، گفت: سران قطر به شدت از این مسئله بیم دارند که مبادا دامنه‌های موج بیداری اسلامی به این کشور نیز برسد از این رو قصد دارند تا با منکوب کردن مقاومت در خاورمیانه در کوتاه مدت رژیم خود را ایمن نگه دارند.

یک رسانه عرب با اشاره به اجرای سیاست‌های آمریکا از سوی قطر و خرید سلاح برای تروریست‌ها در سوریه از سفر احتمالی  این شیخ نشین به رام الله با هدف تشدید شکاف و اختلافات میان فلسطینی‌ها خبر داد./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet