شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1391/12/06 15:28:20
سرویس فرهنگی
گروسی:

نبودسرمربی کشتی فرنگی، حسرت به ارمغان آورد

عضو فراکسیون ورزش مجلس، با بیان اینکه نبود محمد بنا نقش مهمی در تضعیف روحیه ورزشکار روی تشک و از دست رفتن جام جهانی برای ایران داشت، گفت: تغییر مداوم سرمربی‌ها و رییس فدراسیون‌ها می‌تواند موجب آشفتگی در عرصه ورزش شود.
نبودسرمربی کشتی فرنگی، حسرت به ارمغان آورد عضو فراکسیون ورزش مجلس، با بیان اینکه نبود محمد بنا نقش مهمی در تضعیف روحیه ورزشکار روی تشک و از دست رفتن جام جهانی برای ایران داشت، گفت: تغییر مداوم سرمربی‌ها و رییس فدراسیون‌ها می‌تواند موجب آشفتگی در عرصه ورزش شود. https://cdn.icana.ir/d/019/35214.jpg نبودسرمربی,کشتی,فرنگی،,حسرت,به,ارمغان,آورد Icana

حسین گروسی در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه نبود سرمربی کشتی فرنگی نقش مهمی در از دست رفتن جام جهانی برای ایران داشت، گفت: به طور قطع نبود سرمربی نقش مهمی در تضعیف روحیه ورزشکاری که روی تشک بود، داشت چراکه به غیر از عوامل فنی برای پیروزی در مسابقات کشتی‌گیران به آرامش روحی نیز نیاز دارند.

نماینده مردم شهریار در مجلس شورای اسلامی درادامه افزود: هر کشوری در یک رشته ورزشی خاص تبحر دارد و ایران نیز در ورزش کشتی توانمند است. بنابراین با حمایت از ورزشکاران و عوامل این رشته می‌توانیم مدال‌های خوبی را در این رشته ورزشی به دست آوریم.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس، با اشاره به اینکه ثبات مدیریتی از عوامل تضمین پیروزی‌های پی در پی  اروپاییان در ورزش است، تصریح کرد: با توجه به اینکه تاریخچه ورزشی ایران نشان داده است که ایران در زمینه ورزش‌های انفرادی از جمله رزمی و کشتی می‌تواند مدال‌های فراوانی را به دست آورد، بنابراین باید با دقت در انتخاب، مانع از تغییر و تحول پیاپی سرمربی در این رشته شد چراکه این اقدام هم در تکنیک ورزشکاران و هم روحیه آن‌ها تاثیر دارد و تغییر مداوم سرمربی‌ها و رییس فدراسیون‌ها می‌تواند موجب آشفتگی در عرصه ورزش شود./

"پس از مسجل شدن شکست تیم ملی کشتی فرنگی ایران برابر روسیه و از دست رفتن جام جهانی، هواداران ایرانی حاضر در سالن آزادی، یکصدا محمد بنا را تشویق می‌کردند و با شعار "تیم ملی بی‌بنا همینه همینه" خواستار بازگشت او به تیم ملی کشتی فرنگی شدند."

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet