خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1391/12/06 15:49:13
سرویس اقتصادی
بیاتیان در واکنش به تغییر مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا:

تغییرات مدیریتی صنعت خودرو را از شرایط بحران خارج نمی کند

عضو هیأت رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس با انتقاد از تغییر مدیرعامل سایپا گفت: صنایع خودروسازان با تغییرات مدیریتی از بحران خارج نخواهد شدو اقدامات این‌چنینی و عجولانه بازار را ملتهب خواهد کرد.
تغییرات مدیریتی صنعت خودرو را از شرایط بحران خارج نمی کند عضو هیأت رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس با انتقاد از تغییر مدیرعامل سایپا گفت: صنایع خودروسازان با تغییرات مدیریتی از بحران خارج نخواهد شدو اقدامات این‌چنینی و عجولانه بازار را ملتهب خواهد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/21187.jpg تغییرات,مدیریتی,صنعت,خودرو,,را,از,شرایط,بحران,خارج,نمی,کند Icana

سید‌محمد بیاتیان در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه اقداماتی چون تغییر مدیریت در صنعت خودرو  اقدامی عجولانه بوده و باعث بیشتر شدن شرایط بحرانی در بازار خودرو را فراهم می‌کند گفت: تغییر مدیر عامل گروه خودروسازی  سایپا در حال حاضر به صلاح نبوده و نباید این اقدام صورت می‌گرفت.

نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه تغییر مدیر عامل گروه خودروسازی سایپا در راستای سخنان رئیس جمهور بوده است افزود: ترس از اسیر شدن برخی از شرکت‌های خودروسازی در گیر و دار سیاسی عامل این تغییر بوده است.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان این مطلب که با توجه به شرایط کنونی بازار خودرو نباید تغییری در مدیریت شرکت‌های خودروسازی انجام می‌شد تصریح کرد: تغییر انجام شده  برای گروه خودروسازی  سایپا در حال حاضر به صلاح نبود.

وی با تأکید بر اینکه مدیر اسبق شرکت خودرو‌سازی سایپا از جنس تولید کننده‌گان خودرو بوده و بیشتر می‌توانست در شرایط کنونی مؤثر واقع شود گفت: تغییرات تأثیری در بهبود شرایط نخواهد داشت.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون صنایع و معادن با بیان این مطلب که در شرایط نوسانات بازار خودرو ماندن مدیر قبلی بر سرکار خود بهتر بود و می‌توانست کمک بیشتر به بهبود اوضاع کند تصریح کرد: تغییرات بازار را ملتهب‌تر خواهد کرد.

نماینده مردم بیجار درمجلس ادامه داد: بحران صنایع خودروسازان با تغییرات مدیریتی کاهش نخواهد یافت و اقدامات این‌چنینی و عجولانه بازار را ملتهب خواهد کرد./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet