خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1391/12/06 17:32:26
سرویس استان ها
مجمع نمایندگان استان یزد در نامه‌ای به رئیس جمهور مطرح کردند:

پیگیری عوامل تخریب خط انتقال آب به استان یزد

مجمع نمایندگان استان یزد در نامه‌ای به رئیس جمهور خواستار پیگیری عوامل تخریب خط انتقال آب به استان یزد شدند و از استاندار اصفهان خواستند تا نسبت به ترمیم و تامین امنیت خطوط انتقال آب اقدامات لازم را به عمل آورد.
پیگیری عوامل تخریب خط انتقال آب به استان یزد مجمع نمایندگان استان یزد در نامه‌ای به رئیس جمهور خواستار پیگیری عوامل تخریب خط انتقال آب به استان یزد شدند و از استاندار اصفهان خواستند تا نسبت به ترمیم و تامین امنیت خطوط انتقال آب اقدامات لازم را به عمل آورد. https://cdn.icana.ir/d/019/3516.jpg پیگیری,عوامل,تخریب,خط,انتقال,آب,به,استان,یزد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، مجمع نمایندگان استان یزد، آقایان محمد‌صالح جوکار، سید‌جلال یحیی‌زاده، محمد‌علی عبدالله‌زاده، محمد‌رضا تابش و دخیل عباس زارع‌زاده در نامه‌ای به رئیس جمهوری خواستار پیگیری عوامل  تخریب خط انتقال آب به استان یزد شدند.

متن نامه به شرح ذیل است:

با صلوات بر محمد و آل محمد(ص) و با احترام به استحضار می‌رساند در روز جمعه 4 اسفند‌ ماه، در منطقه سیان و قارنه استان اصفهان عده‌ای با تحریک برخی از عناصر پشت صحنه و با تامین امکانات از قبیل تجهیزات، تراکتور، بیل مکانیکی و لودر، به صورت هماهنگ به حوضچه‌های 203 کیلومتر و 250 کیلومتر تجاوز و نسبت به تخریب شیر‌آلات برش خطوط انتقال آب اقدام کردند. همچنین در جوار روستای زیار به مخزن قارنه وارد شدند و ضمن تخریب تاسیسات، ساختمان آن را نیز به آتش کشیدند.

مجدا در تاریخ 5 اسفند نیز با هجوم به خط انتقال، ایستگاه‌های پمپاژ شماره 3 و 4 مورد حمله متجاوزان قرار گرفت که منجر به تخریب ساختمان و الکتروموتور‌ها و آتش کشیدن محل شد.

نتیجه این اقدامات ویرانگر، قطع آب شرب و بهداشتی استان یزد را در پی داشته است و در حال حاضر 13 شهر استان با بحران مواجه گردیده که اعتراضات مردم را به دنبال داشته است و لازم به توضیح است که نیرو‌های انتظامی از این اقدام مطلع بوده و تنها نظاره‌گر وقوع جرم بوده‌اند.

بنابراین استدعا داریم دستور فرمایید:

- استاندار اصفهان در اسرع وقت نسبت به ترمیم و تامین امنیت خطوط انتقال آب اقدامات لازم را به عمل آورد

 - نهاد‌های امنیتی و انتظامی عوامل و مجرمان اصلی و پشت صحنه را شناسایی و تحویل مراجع قضایی نمایند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet