شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1391/12/08 10:29:11
سرویس اقتصادی
حسن نژاد در واکنش به وعده دولت در مورد آوردن پول نفت سر سفره‌ مردم ایران مطرح کرد:

تورم، جایگزین پول نفت بر سرسفره‌های مردم

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در واکنش به وعده های دولت در مورد آوردن پول نفت سر سفره های ایرانیان گفت: شرایط نامناسب اقتصادی کشورمان اگر به همین منوال ادامه یابد این تورم لجام گسیخته است که به جای پول نفت سفره‌های مردم ایران را رنگین خواهد کرد.
تورم، جایگزین پول نفت بر سرسفره‌های مردم عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در واکنش به وعده های دولت در مورد آوردن پول نفت سر سفره های ایرانیان گفت: شرایط نامناسب اقتصادی کشورمان اگر به همین منوال ادامه یابد این تورم لجام گسیخته است که به جای پول نفت سفره‌های مردم ایران را رنگین خواهد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/20194.jpg تورم،,جایگزین,پول,نفت,بر,سرسفره‌های,مردم Icana

محمد حسن نژاد در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به وعده‌های دولت در مورد آوردن پول نفت بر سر سفره‌های ایرانیان گفت: ادعای دولت در مورد آوردن پول نفت بر سر سفره‌های مردم ایران همان اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها بوده که اگر بخواهیم انصاف را رعایت کرده باشیم باید اذعان کنیم هرچند در این مورد موفقیت چندانی حاصل نشد، اما در برخی مواقع نیز عملکردهای دولت مثبت و سازنده بوده است.

نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی در ادامه با انتقاد از نابسامانی‌های کنونی اقتصاد کشور افزود: وضعیت نامناسب اقتصاد و افزایش تورم در کشور باعث شده است که نه تنها پول نفتی بر سر سفره‌های مردم وجود نداشته باشد بلکه در حال حاضر به دلیل مشکلات معیشتی  سفره  خالی است.

وی ادامه روند نامناسب اقتصادی را برای کشورمان زیان بار توصیف کرد واظهار داشت: شرایط اقتصادی کشورمان اگر به همین منوال ادامه یابد، این تورم لجام گسیخته است که به جای پول نفت سفره‌های مردم  ایران را رنگین خواهد کرد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه دولت از نظر اقتصادی عملکرد موفقی نداشته است، خاطر نشان کرد: سیاست‌های نامناسب اقتصادی که دولت از سال‌های گذشته تاکنون ادامه داده باعث شده تا کشور هر روز دچار بحران ویژه‌ای شود که وضعیت پسته، خودرو ، سکه و ارز از جمله آنها بوده، لذا این امر نشان دهنده شکست سیاست‌های اقتصادی دولت است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet