هدر موبایل
1391/12/07 08:27:12
سرویس سیاسی
شوشتری با تشریح دستورکار کمیته حقوق‌بشر مجلس، خبرداد:

بررسی نشست شورای حقوق بشر ژنو با حضور مسئولان قوه‌قضائیه و وزارت‌خارجه

رئیس کمیته حقوق بشر مجلس، با بیان اینکه نشست شورای حقوق بشر در ژنو قرار است به زودی برگزار شود، تصریح کرد: کمیته حقوق بشر مجلس، وزارت امور خارجه و ستاد حقوق بشر قوه قضاییه در تلاش هستند تا این نشست را مورد ارزیابی قرار دهند.
بررسی نشست شورای حقوق بشر ژنو با حضور مسئولان قوه‌قضائیه و وزارت‌خارجه رئیس کمیته حقوق بشر مجلس، با بیان اینکه نشست شورای حقوق بشر در ژنو قرار است به زودی برگزار شود، تصریح کرد: کمیته حقوق بشر مجلس، وزارت امور خارجه و ستاد حقوق بشر قوه قضاییه در تلاش هستند تا این نشست را مورد ارزیابی قرار دهند. https://cdn.icana.ir/d/019/20571.jpg بررسی,نشست,شورای,حقوق,بشر,ژنو,با,حضور,مسئولان,قوه‌قضائیه,و,وزارت‌خارجه Icana

هادی شوشتری در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خانه ملت، با بیان اینکه مهم‌ترین موضوع مورد بررسی کمیته حقوق بشر در حال حاضر، بررسی نشست شورای حقوق بشر در ژنو است، تصریح کرد: شورای حقوق بشر قرار است اسفندماه سال‌جاری نشستی برگزار کند که کمیته حقوق بشر در حال بررسی آن است.

نماینده مردم فاروچ و قوچان در مجلس شورای اسلامی، افزود: کمیته حقوق بشر مجلس، وزارت امور خارجه و ستاد حقوق بشر قوه قضاییه در تلاش هستند تا نشست آتی شورای حقوق بشر را بررسی و سپس اعلام نظر کنند.

رئیس کمیته حقوق بشر مجلس، تصریح کرد: تلاش می‌شود تا در سبد رای  شورای حقوق بشر ژنو درباره برخی از کشورها تغییراتی ایجاد کنند و بر این اساس اولویت کمیته حقوق بشر مجلس نیز بررسی این مساله است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet