هدر موبایل
1391/12/06 17:19:31
سرویس سیاسی
افضلی فرد خبر داد:

بازدید اعضای کمیسیون اصل نود از دفتر نظارت همگانی ناجا

سخنگوی کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس با اشاره به دستور جلسه امروز این کمیسیون، گفت: اعضای کمیسیون امروز از دفتر نظارت همگانی ناجا بازدید کردند.
بازدید اعضای کمیسیون اصل نود از دفتر نظارت همگانی ناجا سخنگوی کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس با اشاره به دستور جلسه امروز این کمیسیون، گفت: اعضای کمیسیون امروز از دفتر نظارت همگانی ناجا بازدید کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/960.jpg بازدید,اعضای,کمیسیون,اصل,نود,از,دفتر,نظارت,همگانی,ناجا Icana

مصطفی افضلی فرد در در گفت‌و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، گفت: اعضای کمیسیون امروز از دفتر نظارت همگانی ناجا(سامانه 197) بازدید کردند.

نماینده مردم نمین و نیر در مجلس شورای اسلامی افزود: پس از این بازدید طی یک جلسه مشترک با حضور مسئولین این مرکز و اعضای کمیسیون، گزارشی در مورد وضعیت فعلی این سامانه، شکایات، انتقادات یا پیشنهادات ارائه شده ازطرف مردم به این سامانه و فراوانی شکایات در خصوص موضوعات مختلف ارائه شد.

وی با بیان اینکه در ادامه جلسه نمایندگان به طرح سوالات خود در راستای میزان موفقیت این سامانه ادامه داد: از آنجایی که این سامانه می تواند یکی ازعوامل آرامش روانی مردم تلقی شود نمایندگان پیشنهاد دادند که برای آشنایی بیشتر مردم، این سامانه به صورت فراگیر تبلیغ شود.

این نماینده مردم در مجلس نهم تاکید کرد: مردم در ارتباط با برخی برخوردهای ناصواب و عدم حل مشکلات خود به این سامانه مراجعه می کنند که خود نشاندهنده عملکرد خوب و مثبت این دفتر در ایجاد پایگاه و سامانه مناسب مردمی است.

افضلی فرد با اشاره به هدف اصلی این بازدید گفت: هدف از این بازدید علاوه برهم افزایی نهادهای نظارتی، آشنایی بیشتر با دفتر نظارت همگانی، تبادل اطلاعات و نشریات بین این دفتر و کمیسیون اصل نود و تقویت بعد نظارتی کمیسیون و بررسی عملکرد نهاد های نظارتی از جمله این سامانه در جهت کاهش جرایم و کاهش شکایات مربوط به ناجا، میزان موفقیت در انعکاس شکایات مردمی به مسئولین و نتایج آن به مردم بود.

نماینده مردم نمین و نیر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در مجموع نتیجه این نشست مثبت بود ادامه داد: در پایان بازدید نیز نشست خبری با حضور مهدی کوچک زاده ، محمد علی پورمختار رئیس کمیسیون و من به عنوان سخنگو برگزار شد که مشروح آن توسط رسانه های ناجا منعکس خواهد شد.

وی با بیان اینکه برخی شکایات مرتبط با ناجا در کمیسیون در حال بررسی است گفت: مواردی همچون نحوه رسیدگی به تشکیل پرونده ها در کلانتری ها و مباحثی مربوط به راهنمایی و رانندگی از موارد مورد بررسی در کمیسیون اصل نود است.

سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس با اشاره به دستور جلسه آینده کمیسیون توضیح داد: جلسه آینده(سه شنبه)اعضای کمیسیون از سازمان بازرسی کل کشور بازدید خواهند کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet