شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1391/12/06 17:35:36
سرویس اقتصادی
در جلسه امروز کمیسیون برنامه و بودجه تصویب شد:

واگذاری اسناد اراضی شهرک‌های صنعتی با قیمت منطقه ای

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس از واگذاری اسناد اراضی شرکت‌های شهرک‌های صنعتی با قیمت منطقه ای خبر داد و گفت: این شهرک‌ها پس از گرفتن پروانه بهر‌ه‌برداری به شرکت‌های تولیدی اسناد را ارائه می‌دهند.
واگذاری اسناد اراضی شهرک‌های صنعتی با قیمت منطقه ای عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس از واگذاری اسناد اراضی شرکت‌های شهرک‌های صنعتی با قیمت منطقه ای خبر داد و گفت: این شهرک‌ها پس از گرفتن پروانه بهر‌ه‌برداری به شرکت‌های تولیدی اسناد را ارائه می‌دهند. https://cdn.icana.ir/d/019/10713.jpg واگذاری,اسناد,اراضی,شهرک‌های,صنعتی,با,قیمت,منطقه,ای Icana

اسماعیل جلیلی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، در خصوص محورها و نتایج جلسه امروز- یکشنبه ۲۹ بهمن- کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات گفت:تثبیت ریاست بانک مرکزی بر شورای پول و اعتبار کشور از جمله محور‌های بحث امروز کمیسیون فوق بود.

نماینده مردم مسجد‌سلیمان، لالی، هفتگل و اندیکا در مجلس شورای اسلامی در خصوص برنامه دیگر کمیسیون فوق از اصلاح تبصره یک ماده 89 قانون برنامه پنجم که یک برنامه پیشنهادی بود خبر داد و تصریح کرد: ریاست شورای پول و اعتبار به وزیر اقتصاد و دارایی داده شده بود که کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس که کمیسیون اصلی بررسی این طرح به شمار می‌آید با اکثریت رأی مخالف پیشنهاد بوده و در کمیسیون فوق تصویب نشد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس از واگذاری اسناد اراضی شرکت‌های  شهرک‌های صنعتی با قیمت منطقه ای خبر داد و گفت: این شهرک‌ها پس از گرفتن پروانه بهر‌ه‌برداری به شرکت‌های تولیدی اسناد را ارائه می‌دهند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet