عید سعید فطر
1391/12/06 17:42:08
سرویس اقتصادی
سبحانی‌فر خبرداد:

بررسی احتمال کاهش قیمت خودرو در کمیسون صنایع و معادن

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به دستور کار جلسه امروز(یکشنبه) کمیسیون صنایع و معادن، گفت: در جلسه امروز کمیسیون که با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت برگزار شد، شیوه تولید و هزینه‌های صنعت خودرو و همچنین احتمال کاهش قیمت آن در دستور کار قرار گرفت.
بررسی احتمال کاهش قیمت خودرو در کمیسون صنایع و معادن عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به دستور کار جلسه امروز(یکشنبه) کمیسیون صنایع و معادن، گفت: در جلسه امروز کمیسیون که با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت برگزار شد، شیوه تولید و هزینه‌های صنعت خودرو و همچنین احتمال کاهش قیمت آن در دستور کار قرار گرفت. https://cdn.icana.ir/d/019/13404.jpg بررسی,احتمال,کاهش,قیمت,خودرو,در,کمیسون,صنایع,و,معادن Icana

رمضانعلی سبحانی فر در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره جلسه امروز کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: در جلسه امروز، کمیسیون صنایع و معادن به ادامه بررسی طرح حمایت از تولید ملی پرداخته که موادی از آن حذف و مابقی با ایجاد اصلاحتی به تصویب رسید.

نماینده مردم سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در جلسه امروز کمیسیون صنایع و معادن مجلس بحث چگونگی شیوه تولید و هزینه‌های صنعت خودرو مورد بررسی قرار گرفت، افزود: در جلسه امروز کمیسیون که با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت برگزار شد، شیوه تولید و هزینه‌های خودرو مورد بررسی قرار گرفت که در این جلسه احتمال کاهش قیمت خودرو نیز مطرح شده است.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس تصریح کرد: در جلسه امروز کمیسیون مشکلات نساجی کشور و همچنین حوزه آیتی و فضای مجازی نیز مورد بررسی قرار گرفت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet