هدر موبایل
1391/12/06 17:40:26
سرویس اقتصادی
در جلسه امروز مجلس:

طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز در کمیسیون اقتصادی جمع‌بندی شد

عضو هیأت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس از جمع‌بندی طرح مقابله با قاچاق کالا و ارز در کمیسیون خبر داد و گفت: این طرح اعاده شده از سوی شورای نگهبان بود که نواقص آن رفع شد.
طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز در کمیسیون اقتصادی جمع‌بندی شد عضو هیأت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس از جمع‌بندی طرح مقابله با قاچاق کالا و ارز در کمیسیون خبر داد و گفت: این طرح اعاده شده از سوی شورای نگهبان بود که نواقص آن رفع شد. https://cdn.icana.ir/d/019/10588.jpg طرح,مبارزه,با,قاچاق,کالا,و,ارز,در,کمیسیون,اقتصادی,جمع‌بندی,شد Icana

محمد‌رضا‌ پور‌ابراهیمی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز اعاده شده از سوی شورای نگهبان در چندین دوره مجلس مورد بررسی قرار گرفته بود گفت: در کمیسیون اقتصادی مجلس امروز این طرح که منوط به تأیید قوه قضاییه بود جمع‌بندی شد.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز که با حضور دستگاه‌های مربوزطه در چندین جلسه کمیسیون فوق مورد بررسی قرار گرفته بود امروز با حضور اعضا جمع‌بندی شد.

وی یادآور شد: با رأی اعضای کمیسیون اقتصادی طرح فوق تصویب شده و به زودی به صحن علنی مجلس رفته تا مبنای جدیدی برای تصمیمات ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز باشد.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس از جمع‌بندی طرح مقابله با قاچاق کالا و ارز در کمیسیون خبر داد و گفت: این طرح اعاده شده از سوی شورای نگهبان برای رفع نواقص بوده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet