شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1391/12/06 17:44:53
سرویس اقتصادی
دواتگری خبر داد:

تعیین هیات رئیسه کارگروه تحقیق‌وتفحص از ستاد حمل‌و‌نقل‌وسوخت کشور

رئیس کارگروه تحقیق و تفحص از ستاد حمل و نقل و سوخت کشور مجلس از تعیین هیات رئیسه این کمیته در جلسه امروزخبر داد.
تعیین هیات رئیسه کارگروه تحقیق‌وتفحص از ستاد حمل‌و‌نقل‌وسوخت کشور رئیس کارگروه تحقیق و تفحص از ستاد حمل و نقل و سوخت کشور مجلس از تعیین هیات رئیسه این کمیته در جلسه امروزخبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/24243.jpg تعیین,هیات,رئیسه,کارگروه,تحقیق‌وتفحص,از,ستاد,حمل‌و‌نقل‌وسوخت,کشور Icana

مهدی دواتگری در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، در تشریح عملکرد کارگروه تحقیق و تفحص از ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور، گفت: اعضای این کارگروه طبق برنامه امروز ( یکشنبه 6 اسفند ماه)‌تشکیل جلسه دادند.

نماینده مردم مراغه و عجب‌شیر در مجلس شرای اسلامی، در تشریح جزئیات این جلسه، افزود: با توجه به اینکه هفته گذشته بنده به عنوان رئیس این کارگروه انتخاب شده ام این هفته اعضا هیات رئیسه این کمیته مشخص شدند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نهم یادآور شد: سید محمد حسین میرمحمدی نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس به عنوان نائب رئیس اول، عبدالکریم رجبی نماینده مردم مینو‌دشت، ترکمن، بندر گز و گمیشان در مجلس به عنوان نائب رئیس دوم و ایرج ندیمی نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل به عنوان دبیر این کارگروه انتخاب شدند.

رئیس کارگروه تحقیق و تفحص از ستاد حمل و نقل و سوخت کشور مجلس، تاکید کرد: باید از سوی رئیس مجلس شورای اسلامی برای هیات رئیسه این کارگروه احکامی صادر شود تا فعالیت تحقیق و تفحص این کمیته آغاز شود.

کارگروه تحقیق و تفحص از ستاد حمل و نقل و سوخت کشور، از۱۵ نماینده مجلس تشکیل شده که ۱۱ عضو این کمیته از کمیسیون اقتصادی و ۴ نفر آنها از کمیسیون‌های مرتبط هستند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet