شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1391/12/07 12:52:00
سرویس بین الملل
در واکنش به نقض مجدد حریم هوایی لبنان از سوی صهیونیست‌ها

نکو: حزب‌الله هیچ گاه تعرض به خاک لبنان را بی‌جواب نمی‌گذارد

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت با اشاره به نقض مجدد حریم هوایی لبنان از سوی هواپیماهای جاسوسی رژیم صهیونیستی،گفت: نقض حریم هوایی لبنان به منظور تضعیف روحیه جبهه مقاومت است.
نکو: حزب‌الله هیچ گاه تعرض به خاک لبنان را بی‌جواب نمی‌گذارد عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت با اشاره به نقض مجدد حریم هوایی لبنان از سوی هواپیماهای جاسوسی رژیم صهیونیستی،گفت: نقض حریم هوایی لبنان به منظور تضعیف روحیه جبهه مقاومت است. https://cdn.icana.ir/d/019/28908.jpg نکو:,حزب‌الله,هیچ,گاه,تعرض,به,خاک,لبنان,را,بی‌جواب,نمی‌گذارد Icana

ابراهیم نکو در گفت‌وگو با خبرنگار بین‌الملل خبرگزاری خانه ملت، ضمن اشاره به نقض چندباره حریم هوایی لبنان از سوی رژیم صهیونیستی، توضیح داد: نقض حریم هوایی لبنان و دیگر کشورهای منطقه از سوی رژیم اشغالگر قدس بدل به رفتاری هرروزه توسط این رژیم غاصب شده است.

نماینده مردم رباط‌کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کشورهای منطقه باید واکنشی قاطع به  رفتار رژیم صهیونیستی داشته باشند، تصریح کرد: برای اینکه دیگر کشورها در آینده مورد تعرض هواپیماهای جاسوسی رژیم اشغالگر قدس قرار نگیرند نیاز است تا امروز با موضع‌گیری‌های شدید به سران این رژیم بفهمانند با این رفتار عمر کوتاه خود را بیش از پیش کوتاه میکند.

عضو هیات رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس، افزود: انزوا و انفعال سازمان‌های بین‌المللی در برابر این رفتار متجاوزانه رژیم صهیونیستی باعث لکه دار شدن شانیت و حیثیت این سازمان‌ها می شود از رواین شایسته است تا با ایفای نقشی فعال سازمان ملل و دیده‌بان حقوق بشر در برابر این گونه تجاوزات ایستادگی کند.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با اشاره به ایستادگی جبهه مقاومت در برابر زیاده‌خواهی‌های رژیم صهیونیستی، گفت: هدف اصلی  این اقدامات تضعیف روحیه جبهه مقاومت است تا به حزب‌الله لبنان و کشورهای حامی آن چنین القا کند که توانایی نفوذ و تجاوز به مرزهای آنها را بدون هیج مشکلی دارد ولی از این امر غافل است که حزب‌الله هیچ گاه تعرضات به خاک لبنان را بی‌جواب نمی‌گذارد.

ارتش لبنان با صدور بیانیه ای از نقض حریم هوایی این کشور از سوی یک هواپیمای جاسوسی رژیم صهیونیستی در مناطق رمیش، ریاق و بعلبک خبر داد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet