شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1391/12/07 13:56:00
سرویس بین الملل
شفیعی:

رژیم صهیونیستی از درون در حال فروپاشی است

عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس با اشاره به مخالفت رهبر حزب کارگر رژیم صهیونیستی با شرکت در دولت ائتلافی نتانیاهو، گفت: رژیم صهیونیستی از درون در حال فروپاشی است.
رژیم صهیونیستی از درون در حال فروپاشی است عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس با اشاره به مخالفت رهبر حزب کارگر رژیم صهیونیستی با شرکت در دولت ائتلافی نتانیاهو، گفت: رژیم صهیونیستی از درون در حال فروپاشی است. https://cdn.icana.ir/d/019/29177.jpg رژیم,صهیونیستی,از,درون,در,حال,فروپاشی,است Icana

نوذر شفیعی در گفت‌وگو با خبرنگار بین‌الملل خبرگزاری خانه ملت، ضمن اشاره به مخالفت یحیموویچ، رهبر حزب کارگر با شرکت در دولت ائتلافی نتانیاهو، توضیح داد: رژیم صهیونیستی درگیر تضادهای ساختاری و درونی اساسی است، این تضادها بنیان‌های این رژیم را می‌سازند و در این میان عمده‌ترین بنیان بقای این رژیم همانا بحران است چرا که رژیم اشغالگر قدس از درون یک بحران برآمده و در پرتو بحران نیز می‌تواند به حیات خود تداوم ببخشد.

نماینده مردم ممسنی و رستم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رژیم صهیونیستی به دلیل طبیعت ددمنشانه خود میل به تجاوز دارد، تصریح کرد: سران این رژیم به خوبی می‌دانند که اگر خوی تجاوزکاری از این رژیم ستانده شود، این رژیم دچار مخاطره‌ای بزرگ و حتی فروپاشی خواهد شد.

شفیعی با اشاره به تضادهای ساختاری در رژیم صهیونیستی، افزود: بسیاری از افرادی که در رژیم صهیونیستی زندگی می‌کنند بنا به اجبار و یا تبلیغات تصنعی و فریبکارانه وارد اراضی اشغالی شده اند ولی به محض ورود با واقعیات دیگری مواجه شده و اکنون نیز در پی بازگشت و مهاجرت معکوس هستند.

وی با بیان اینکه احزاب رژیم صهیونیستی بر سر قدرت در نبردی آشکار با یکدیگر هستند، گفت: رقابت منفی میان احزاب رژیم صهیونیستی باعث شده تا حزب‌گرایی در این رژیم جعلی نه به وحدت بلکه عاملی در راه فروپاشی شود چرا که هر حزبی تنها بدنبال قدرت‌طلبی انفرادی خود است.

عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس، تصریح کرد: رژیم صهیونیستی یک ملت و دولتی جعلی و مصنوعی است و هر روز که از عمر کوتاه آن می‌گذرد به فروپاشی بیشتر نزدیک می‌شود.

رهبر، حزب کارگر رژیم صهیونیستی اعلام کرد که با نتانیاهو در دولت ائتلافی شرکت نمی‌کند./

پایان پیام 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet