شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1391/12/07 14:30:00
سرویس بین الملل
سفر آینده اوباما به اراضی اشغالی

بخشایش: مذاکره با دستورکار حمایت از اسراییل شکست خورده است

عضو کمیسیون امنیت‌ملی وسیاست‌خارجی مجلس با اشاره به سفر آینده اوباما به اراضی اشغالی، گفت:اوباما مطمئناً قصد دارد تا مذاکرات صلح میان صهیونیست‌ها و فلسطینیان را به نفع رژیم غاصب صهیونیستی به اتمام برساند از این رو این مذاکرات پیشاپیش شکست‌ خورده است.
بخشایش: مذاکره با دستورکار حمایت از اسراییل شکست خورده است عضو کمیسیون امنیت‌ملی وسیاست‌خارجی مجلس با اشاره به سفر آینده اوباما به اراضی اشغالی، گفت:اوباما مطمئناً قصد دارد تا مذاکرات صلح میان صهیونیست‌ها و فلسطینیان را به نفع رژیم غاصب صهیونیستی به اتمام برساند از این رو این مذاکرات پیشاپیش شکست‌ خورده است. https://cdn.icana.ir/d/019/5483.jpg بخشایش:,مذاکره,با,دستورکار,حمایت,از,اسراییل,شکست,خورده,است Icana

احمد بخشایش‌اردستانی در گفت‌وگو با خبرنگار بین‌الملل خبرگزرای خانه ملت، ضمن اشاره به اظهارات منابع امنیتی رژیم اشغالگر قدس مبنی بر اینکه اگر اوباما در سفر آینده خود به اراضی اشغالی نتواند مذاکرات صلح را میان فلسطینیان و صهیونیست‌ها به سرانجام برساند احتمال وقوع انتفاضه سوم وجود دارد، توضیح داد: انتفاضه در معنای لغوی آن به معنای جنبش و تحرک است و در واقع اشاره به جنبش فلسطینیان ضد اشغالگران سرزمین آبا و اجدادیشان دارد.

نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه انتفاضه یک جریان همیشگی است، تصریح کرد: تقسیم انتفاضه به مرحله اول و دوم و سوم کار شایسته‌ای نیست چرا که انتفاضه و مقاومت در برابر دشمن صهیونیستی بدل به یک سبک زندگی برای فلسطینیان است، سبک زندگی که شهادت طلبی را آرمان اصلی خود می‌داند.

بخشایش اردستانی با اشاره به سفر آینده اوباما به اراضی اشغالی، افزود: اوباما مطمئناً قصد دارد تا مذاکرات صلح میان صهیونیست‌ها و فلسطینیان را به نفع رژیم غاصب صهیونیستی به اتمام برساند از این رو این مذاکرات پیشاپیش شکست‌ خورده است چرا که فلسطینیان در طی این سال‌های اخیر به سطح بالایی از آگاهی سیاسی نائل شده اند و دیگر فریب غرب را نخواهند خورد.

عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس، گفت: امروز حرف اول را در میان فلسطینیان نیروهای مقاومت یعنی حماس  به رهبری اسماعیل هنیه می‌زند و جریان سازش‌کار فتح منزوی شده چرا که فلسطینیان استراتژی سازش با غرب و سران جنبش فتح را نمی‌پذیرند.

منابع امنیتی رژیم صهیونیستی اعلام کردند که در صورتی که سفر آینده اوباما به اراضی اشغالی به نتیجه نرسد احتمال وقوع انتفاضه سوم وجود دارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet