شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1391/12/07 10:26:44
سرویس سیاسی
کامران:

منافقین برای بقا به هر تحلیل دروغ و متوهمانه‌ای دلخوش می‌کنند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به اظهارات اخیر مریم رجوی در مورد تغییرات ایران گفت: منافقین برای حفظ بقای خود به هر دروغ و توهمی دلخوش می‌کنند.
منافقین برای بقا به هر تحلیل دروغ و متوهمانه‌ای دلخوش می‌کنند عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به اظهارات اخیر مریم رجوی در مورد تغییرات ایران گفت: منافقین برای حفظ بقای خود به هر دروغ و توهمی دلخوش می‌کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/949.jpg منافقین,برای,بقا,به,هر,تحلیل,دروغ,و,متوهمانه‌ای,دلخوش,می‌کنند Icana

حسن کامران در گفت‌و‌‌‌‌‌‌‌‌‌گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، در واکنش به اظهارات توهمی سرکرده  گروهک تروریستی منافقین در دیدار با سفرای قطر و عربستان در پاریس، گفت: اربابان آنها، آمریکا و رژیم صهیونیستی هستند و این افراد تنها نظرات آنها را تکرار می کنند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه قوام نظام ما بسیار زیاد است ادامه داد: گروهک منافقین امروز دل خود را به چند ورشکسته سیاسی که حاکمان آنها نیز فراری اند دل خوش کرده است اما باید بدانند امروز قدرت ایران بیشتر از گذشته است و درنهایت اربابان آنها هستند که بازنده بزرگ در دنیا لقب می‌گیرند.

وی با اشاره به تلاش منافقین برای کارشکنی در انتخابات آتی، تصریح کرد: منافقین در هر دوره از انتخابات ریاست جمهوری برای خوشنود کردن اربابان آمریکایی خود تحلیل‌هایی در مورد حضور مردم ارائه می دهند که نادرست است چون ملت ایران پر شور تر از قبل پای صندوق های رأی حضور می‌یابند.

این نماینده مردم در مجلس نهم با بیان اینکه جو سازی، کارشکنی، شعارهای تکراری و حقوق بشر مشی تکراری غرب است، توضیح داد: مردم دنیا دیگر به این تبلیغات و شعارها توجهی نمی‌کنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: منافقین برای حفظ باقایای خود به هر دستاویزی متوسل می شوند./

پایان پیام   

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet