خبرگزاری خانه ملت

شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1391/12/07 10:48:31
سرویس اجتماعی
محمدصادقی:

تعامل صنعت و دانشگاه نیازمند تخصیص اعتبار است

ادامه نشست‌های تخصصی برای ارتباط صنعت و دانشگاه‌ در مجلس با حضور وزیر علوم،تحقیقات و فناوری و معاونان وزارتخانه‌های نفت، نیرو، صنعت، معدن وتجارت و نماینده دانشگاه آزاد به میزبانی شاهین محمدصادقی عضو هیات رئیسه مجلس تشکیل شد.
تعامل صنعت و دانشگاه نیازمند تخصیص اعتبار است ادامه نشست‌های تخصصی برای ارتباط صنعت و دانشگاه‌ در مجلس با حضور وزیر علوم،تحقیقات و فناوری و معاونان وزارتخانه‌های نفت، نیرو، صنعت، معدن وتجارت و نماینده دانشگاه آزاد به میزبانی شاهین محمدصادقی عضو هیات رئیسه مجلس تشکیل شد. https://cdn.icana.ir/d/019/20669.jpg تعامل,صنعت,و,دانشگاه,نیازمند,تخصیص,اعتبار,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، صبح امروز دوشنبه ( 7بهمن ماه) شاهین محمد صادقی عضوهیات رئیسه مجلس میزبان وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و معاونان اجرایی وزارت‌خانه‌های نفت، نیرو، دفاع ، صنعت، معدن و تجارت و نماینده دانشگاه آزاد در محل هیات رئیسه مجلس بود.

شاهین محمد صادقی در توضیح برگزاری این جلسه، گفت: از چند ماه گذشته پیرو فرمایشات مقام معظم رهبری پیرامون ارتباط دانشگاه‌ها با صنعت کشور کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس و کمیسیون ‌های انرژی و صنایع معادن جلساتی را با وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و برخی از معاونان مربوط به بخش صنعت برگزار کرده‌اند.

نماینده مردم کازرون در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه بخش صنعت از توان علمی دانشگاه‌ها استفاده ناچیزی دارد، تصریح کرد: سعی شده در جلساتی که برگزار می‌شود راهکارهای منطقی برای پیوند صنعت با نخبگان دانشگاه مهیا و تسهیل شود.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: در روند برگزاری این جلسات به نتایجی رسیده‌ایم که بخشی نیاز به تدوین قانون و بخشی دیگر به اعتبارات نیاز دارد که در بودجه سال آینده باید به آن پرداخته شود./

پایان پیام  

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet