هدر موبایل
1391/12/08 09:14:53
سرویس اقتصادی
جلیل‌سرقلعه:روند کند تحویل مسکن مهر ادامه یابد وزیر باید پاسخ دهد

تحویل به موقع مسکن مهر در هاله ای از ابهام

عضو کمیسیون عمران مجلس‌گفت:‌ روند تحویل پروژه های مسکن مهر به کندی پیش می رود که در صورتی که روند به همین شکل پیش رود کمیسیون عمران دلایل کندی تحویل واحدهای مسکن مهر را از مسئولان راه و شهرسازی پیگیری می کند.
تحویل به موقع مسکن مهر در هاله ای از ابهام عضو کمیسیون عمران مجلس‌گفت:‌ روند تحویل پروژه های مسکن مهر به کندی پیش می رود که در صورتی که روند به همین شکل پیش رود کمیسیون عمران دلایل کندی تحویل واحدهای مسکن مهر را از مسئولان راه و شهرسازی پیگیری می کند. https://cdn.icana.ir/d/019/27746.jpg تحویل,به,موقع,مسکن,مهر,در,هاله,ای,از,ابهام Icana

مجید جلیل‌سرقلعه در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اینکه تمام نقدینگی وزارت راه و شهرسازی به سمت مسکن مهر سوق داده شده است، تصریح کرد: وزارت راه و ‌شهرسازی پیش از این اعلام کرده بود که تا پایان سال 91 تعهدات خود نسبت به مسکن مهر را عملیاتی می‌کنیم.

نماینده مردم لردگان در مجلس شورای اسلامی افزود: اعضای کمیسیون عمران مجلس  معتقدند روند تحویل پروژه های مسکن مهر  به کندی پیش می رود که امیدواریم  تعهدی که وزارت راه و شهرسازی در این راستا داده است، تحقق یابد.

وی در توضیح مطلب فوق ادامه داد: اگر چنانچه غیر از این باشد کمیسیون عمران این موضوع را از مسئولان راه و شهرسازی پیگیری می کند.

جلیل سرقلعه ضمن اعلام اینکه وزیر راه و شهرسازی و مسئولان ذی ربط در خصوص پروژه های مسکن مهر مرتب گزارشات خود را به کمیسیون عمران ارائه می دهند، اظهار کرد: چنان‌چه روند تحویل واحدهای مسکن مهر کندتر شود و مشکلاتی در این خصوص به وجود آید قطعا کمیسیون عمران علاوه بر اینکه پیگر می کند از مسئولان نیز توضیح می خواهد.

نماینده مردم لردگان در مجلس افزود: یکی از برنامه های کمیسیون عمران مجلس برای حضور وزیر راه و شهرسازی در جلسه روز سه شنبه این کمیسیون بحث مسکن مهر است.

عضو کمیسیون عمران مجلس در پایان تاکید کرد: تمام نقدینگی وزارت راه و شهرسازی به سمت مسکن مهر رفته و زیرساخت های حمل و نقل مانند راه ، اتوبان ها و راه آهن مشکل دارند و اگر با توجه به نقدینگی که به سمت مسکن مهر سوق داده شده این پروژه ها نیز با مشکل مواجه شوند، مسئولان توجیهی ندارند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet