خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1391/12/07 07:44:00
سرویس استان ها
محبی:

صنعت سدسازی منجی کاهش تولیدات کشاورزی در استان کرمانشاه است

نماینده مردم سنقر و کلیایی در مجلس، گفت:صنعت سد سازی منجی کاهش تولیدات کشاورزی در استان کرمانشاه است زیرا بهره وری در آمد زا از صنعت کشاورزی تنها با منابع آبی بهینه امکان پذیر است.
صنعت سدسازی منجی کاهش تولیدات کشاورزی در استان کرمانشاه است نماینده مردم سنقر و کلیایی در مجلس، گفت:صنعت سد سازی منجی کاهش تولیدات کشاورزی در استان کرمانشاه است زیرا بهره وری در آمد زا از صنعت کشاورزی تنها با منابع آبی بهینه امکان پذیر است. https://cdn.icana.ir/d/019/3375.jpg صنعت,سدسازی,منجی,کاهش,تولیدات,کشاورزی,در,استان,کرمانشاه,است Icana

محمد ابراهیم محبی در گفت‌و گو با خبرنگار انتخابیه خبرگزاری خانه ملت،افزود: توسعه صنعت کشاورزی شهرستان‌های سنقر و کلیایی در گرو احداث سدهای مدرن در این صنعت اشتغال زا است زیرا توسعه صنعت کشاورزی علاوه بر تولید ثروت و استفاده بهینه فارغ التحصیلان از ظرفیت‌های صنعت کشاورزی می تواند نرخ بیکاری را نیز در استان کاهش دهد.

نماینده مردم سنقرو کلیایی درمجلس شورای اسلامی،‌تصریح کرد: مکانیزسیون آبیاری، اعتدال در استفاده از منابع آبی و  برنامه ریزی اصولی  در جهتبازده اقتصادی مناسب ازتدابیری است که باید در صنعت کشاورزی در کشورتداعی شود.

وی ادامه داد: دراین حوزه انتخابیه بالغ بر46 درصد مردم با صنعت کشاورزی در ارتباط هستند که این امر نشاگر این نکته است که دولت باید به این صنعت نگاه ویژه ای داشته باشد.

 نماینده مردم سنقرافزود: باید به‌گونه‌ای توسعه صنعت کشاورزی را استارت زد  که  توسعه سدها این منطقه در اولویت  پیشبردهای صنعت کشاورزی  قرار گیرد زیرا اقتصاد صنعت کشاورزی با  استفاده بهینه از نهاد های  کشاورزی  ارتباط مستقیم دارد.

 محبی، ‌تصریح کرد: استان کرمانشاه با توجه به شرایط اقلیمی که دارد می تواند در فصل های مختلف سال محصولات کشاورزی با کیفیتی را تولید کنند به همین علت باید با یک طرح جامع محورهای تولید اقتصادی کشاورزی در این حوزه انتخابیه بررسی کنیم

عضو کمیسیون صنایع ومعادن مجلس، ‌یادآورشد: دولت باید  با ایجاد  کارخانه‌های فرآوردهای صنعت کشاورزی  در این حوزه انتخابیه  ضمن حفاظت از محصولات کشاورزی به سادگی این محصولات برای فروش به بازار مرجع بفرسد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet