حلول ماه ربیع الاول
1391/12/08 15:36:00
سرویس بین الملل
اتهام کاخ سفید به روسیه و سوریه

حسینی: آمریکا در پی بحران سازی برای دولت دمشق است

عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس با اشاره به اتهامات واهی کاخ سفید به دولت‌روسیه و سوریه پیرامون استفاده از سلاح‌های ممنوعه در شهر حلب، گفت:آمریکا در پی بحران سازی جدیدی برای دولت دمشق است.
حسینی: آمریکا در پی بحران سازی برای دولت دمشق است عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس با اشاره به اتهامات واهی کاخ سفید به دولت‌روسیه و سوریه پیرامون استفاده از سلاح‌های ممنوعه در شهر حلب، گفت:آمریکا در پی بحران سازی جدیدی برای دولت دمشق است. https://cdn.icana.ir/d/019/11581.jpg حسینی:,آمریکا,در,پی,بحران,سازی,برای,دولت,دمشق,است Icana

فتح‌الله حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار بین الملل خبرگزاری خانه ملت، در خصوص اتهامات جدید کاخ سفید به دولت روسیه و سوریه مبنی بر استفاده از موشک‌های اسکاد ساخت مسکو از سوی دمشق ضد مردم سوریه، اظهار داشت: پس از حمایت‌های تمام قد روسیه از دولت مردمی سوریه خشم دولتمردان کاخ سفید افروخته شده است.

نماینده مردم قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کاخ سفید با گذشت 23 ماه از تحولات در سوریه‌ ‌هم‌چنان در امور داخلی سوریه دخالت می‌کند، تصریح کرد: دولت سوریه هیچ‌گاه برای مقابله با تروریست‌ها از سلاح‌های ممنوع استفاده نکرده و این معارضین هستند که با حمایت غرب و کشورهای مرتجع عرب منطقه به کشتار وسیع مردم بی‌گناه سوریه دست‌می‌زنند.

وی با تاکید براینکه ملت سوریه،غرب و حامیان عرب منطقه را به دلیل آتش افروزی در این کشور نخواهند بخشید، گفت: کاخ سفید باید به جای دخالت در امور داخلی کشوری مستقل هم چون سوریه از مردم این کشور عذر خواهی کند و به اشتباهاتی که در این 23ماه مرتکب شده است اعتراف کند.

نماینده اصولگرای مجلس نهم، تصریح کرد: ادامه جنگ افروزی در سوریه قطعا به نفع غرب نخواهد بود زیرا با خاتمه یافتن درگیری ها در سوریه، قطعا ملت این کشور حامیان جنگ افروزی در این کشور را محاکمه خواهد کرد.

عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس با بیان اینکه کاخ سفید نتوانسته سازماندهی مناسبی به تروریست‌های سوری بدهد، گفت: شکست‌های پی‌درپی تروریست‌ها در مبارزات میدانی با ارتش سوریه واشنگتن را به صرافت انداخته با ادعاهای دروغین باردیگر تروریست‌ها را از هرگونه اتهام مبرا کند.

ویکتوریا نولاند سخنگوی وزارت امورخارجه آمریکا اعلام کرده دولت اسد از موشک‌های اسکادی که روسیه در اختیار این کشور قرارداده ضد مردم شهر حلب استفاده کرده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet