هدر موبایل
1391/12/07 12:38:37
سرویس سیاسی
جوکار یادآورشد:

رزمایش پیامبر اعظم 8، میدان نمایش قدرت بازدارندگی ایران

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، با اشاره به برگزاری رزمایش پیامبر اعظم ۸، تصریح کرد: رزمایش‌های نظامی این فرصت را ایجاد می‌کند که نیروهای نظامی آموزش‌های نظری را در میدان عمل به نمایش گذارند.
رزمایش پیامبر اعظم 8، میدان نمایش قدرت بازدارندگی ایران عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، با اشاره به برگزاری رزمایش پیامبر اعظم 8، تصریح کرد: رزمایش‌های نظامی این فرصت را ایجاد می‌کند که نیروهای نظامی آموزش‌های نظری را در میدان عمل به نمایش گذارند. https://cdn.icana.ir/d/019/15887.jpg رزمایش,پیامبر,اعظم,8،,میدان,نمایش,قدرت,بازدارندگی,ایران Icana

محمد‌صالح جوکار در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خانه ملت، با تاکید بر اهمیت برگزاری رزمایش‌های نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران به ویژه رزمایش پیامبر اعظم 8 که در حال برگزاری در زرند کرمان است، گفت: رزمایش‌های نیروهای مسلح در جهت افزایش آمادگی رزمی و تمرین برای مقابله با تهدیدات احتمالی، اهمیت دارد.

نماینده مردم یزد و صدوق در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: رزمایش‌های نظامی این فرصت را ایجاد می‌کند که نیروهای رزمی آموزش‌های خود در حوزه نظری را در میدان عمل به نمایش گذارند و قرار گرفتن در برابر دشمنان فرضی را تجربه کنند و بر اساس آموزه‌های تئوریک و با ابتکار و خلاقیت، مقابله با دشمنان را تجربه کند.

وی نمایش دستاوردهای جدید رزمی و نظامی و همچنین بهره‌گیری از سلاح‌ها و ادوات جنگی  را از دیگر مزایای رزمایش خواند و افزود: در رزمایش‌ها می‌توان اثربخشی تجهیزات و تسلیحات نظامی و دفاعی را ارزیابی و نقایص آن را برطرف کرد.

نماینده مردم در مجلس نهم، با بیان اینکه رزمایش‌های نظامی بازدارنگی را ایجاد می‌کند، تاکید کرد: رزمایش‌های نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران بر حسب تهدیدات دشمنان طراحی و پیاده‌سازی می‌شود و می‌تواند کارآمدی نیروهای رزمی کشور را به شدت ارتقا دهد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، با یادآوری این نکته که نیروهای نظامی باید به طور دائم به تمرین‌های عملی بپردازند، گفت: فراگیری تکنیک‌های عملیاتی، رصد کردن اطلاعات، ارتباط ‌گیری در شبکه فرماندهی و کنترل و ... از دستاورد‌هایی است که در بعد داخلی می‌تواند در رزمایش‌های نیروهای مسلح حاصل شود.

مرحله اصلی رزمایش پیامبر اعظم 8 در منطقه عملیاتی زرند کرمان امروز دوشنبه (7 اسفند) با حضور مقامات ارشد نظامی آغاز شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet