انتخابات ریاست جمهوری
1391/12/07 12:29:20
سرویس بین الملل
اعتصاب غذای ۳ هزار اسیر فلسطینی

منادی: انتفاضه سوم در راه است

عضو هیات رئیسه مجلس با اشاره به شهادت عرفات جرادات، نوجوان فلسطینی در زندان‌های رژیم صهیونیستی و آغاز اعتصاب غذای سه هزار فلسطینی دربند، گفت: اعتصاب غذای اسرای فلسطینی انتفاضه سوم را نزدیک‌تر کرد.
منادی: انتفاضه سوم در راه است عضو هیات رئیسه مجلس با اشاره به شهادت عرفات جرادات، نوجوان فلسطینی در زندان‌های رژیم صهیونیستی و آغاز اعتصاب غذای سه هزار فلسطینی دربند، گفت: اعتصاب غذای اسرای فلسطینی انتفاضه سوم را نزدیک‌تر کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/23431.jpg منادی:,انتفاضه,سوم,در,راه,است Icana

علیرضا منادی‌سفیدان در گفت‌وگو با خبرنگار بین‌الملل خبرگزاری خانه ملت، ضمن اشاره به شهادت نوجوان فلسطینی در زندان‌های رژیم صهیونیستی بر اثر شدت شکنجه، توضیح داد: شکنجه از عادات نظامیان رژیم ددمنش صهیونیستی شده است و این رفتار قطعناً باعث بی‌آبرویی و انزوای بیش از حد این رژیم نزد افکار عمومی جهانیان خواهد شد.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حمایت همه جانبه غرب دلیل اصلی گستاخی‌های رژیم اشغالگر قدس است، تصریح کرد: رژیم صهیونیستی بنا به فرموده امام (ره) همچون غده سرطانی بود که غرب پس از پایان جنگ جهانی دوم در خاورمیانه بارگذاری کرد تا این منطقه استراتژیک را ملتهب و نا‌آرام سازد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، بابیان اینکه آغاز اعتصاب غذای سه هزار فلسطینی باعث جلو افتادن انتفاضه سوم می شود، افزود: هزاران نفر از مردم فلسطین در زندان‌های رژیم اشغالگر قدس اسیر هستند که اغلب آنها بدون هیچ اتهامی از سوی نظامیان این رژیم از فلسطین ربوده می‌شوند.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس، با اشاره به تهدید حماس و فتح مبنی بر اینکه برای آزادی اسیران فلسطینی نظامیان صهیونیست‌ را می‌ربایند، گفت: اتحاد و همدلی میان نیروهای فتح و حماس اتفاقی خجسته برای به زانو درآوردن رژیم صهیونیستی است و در صورت لزوم باید با مقابله به مثل و ربودن نظامیان رژیم اشغالگر، زندانیان صهیونیست را با زندانیان فلسطینی معاوضه کنند.

عضو هیات رئیسه مجلس ضمن انتقاد از عملکرد ضعیف سازمان ملل در مواجه با رفتار تجاوزکارانه رژیم صهیونیستی، توضیح داد: سازمان ملل به عنوان سازمانی بی‌طرف باید به فکر حل مسالمت‌آمیز چنین مسائلی باشد و حق مظلومان را از ظالم بستاند اما متاسفانه با نفوذ کشورهای استکباری در بدنه سازمان ملل، این سازمان هیچ عملکرد شفاف و قاطعانه‌ای در برابر این جنایات این چنینی رژیم صهیونیستی نداشته است.

پیکر عرفات جرادات جوان فلسطینی که پس از بازداشت در زندان رژیم صهیونیستی بر اثر شکنجه شدید شهید شد، امروز تشییع می‌شود./

پایان پیام  

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet