حلول ماه ربیع الاول
1392/01/19 09:16:42
سرویس فرهنگی
پژمانفر:

مناظره‌های انتخاباتی نباید موجب هتک حرمت شود

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس، با بیان اینکه صدا وسیما باید با پخش برنامه‌های انتخاباتی مناسب درجامعه نشاط ایجاد کند، گفت: برنامه‌های تبلیغاتی کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری نباید به گونه‌ای اداره شود که سخنان کاندیدایی موجب هتک حرمت، بداخلاقی و تعدی به حقوق سایر نامزدها شود.
مناظره‌های انتخاباتی نباید موجب هتک حرمت شود عضو کمیسیون فرهنگی مجلس، با بیان اینکه صدا وسیما باید با پخش برنامه‌های انتخاباتی مناسب درجامعه نشاط ایجاد کند، گفت: برنامه‌های تبلیغاتی کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری نباید به گونه‌ای اداره شود که سخنان کاندیدایی موجب هتک حرمت، بداخلاقی و تعدی به حقوق سایر نامزدها شود. https://cdn.icana.ir/d/019/6360.jpg مناظره‌های,انتخاباتی,نباید,موجب,هتک,حرمت,شود Icana

نصرالله پژمانفر در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، درمورد تهیه وپخش برنامه‌های ویژه انتخابات ریاست جمهوری از ابتدای سال ۹۲ از رسانه ملی، گفت: سازمان صدا و سیما باید تلاش کند تا برنامه‌های انتخاباتی کاندیداهای ریاست جمهوری به صورتی تهیه و پخش شود که در جامعه نشاط ایجاد کند و با این روش شرایط را برای حضور پرشور مردم در فضای انتخاباتی فراهم کند. 

نماینده مردم مشهد وکلات در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: از طرف دیگر باید برنامه‌های انتخاباتی به گونه‌ای باشد که آسیب اجتماعی به همراه نداشته تا بتوانیم شاهد برگزاری انتخاباتی سالم در جامعه باشیم.

عضو فراکسیون روحانیون در مجلس نهم، یادآور شد: مناظره‌های انتخاباتی کاندیدای ریاست‌جمهوری نباید از سوی مجریان برنامه به گونه‌ای اداره شود که سخنان کاندیدایی موجب هتک حرمت و بداخلاقی و تعدی به حقوق سایر کاندیداهای ریاست جمهوری شود.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری نیز باید در این برنامه‌ها به گونه‌ای رفتار و اظهارنظر کنند که نوع برخورد آن‌ها نسبت به هم موجب تخریب شخصیتی کاندیدای رقیب نشود، چراکه به طور قطع این اقدامات ارزش نبودخ و این نوع بیان دیدگاه به منظور اثبات کردن خود از سوی کاندیداها نمی‌تواند رایی را در کارنامه هیچ کدام از آنان توسط مردم به ثبت برساند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet