هدر موبایل
1391/12/07 14:20:11
سرویس اقتصادی
رحمانی با اشاره به اتمام بررسی طرح حمایت از تولید‌ملی در کمیسیون‌های تخصصی:

طرح حمایت از تولید ملی از ابتدای سال 92 اجرایی می‌شود

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه بررسی طرح حمایت از تولید ملی هفته جاری در کمیسیون های مربوطه به اتمام می‌رسد،گفت: در صورتی که این طرح با اولویت در دستور کار صحن علنی مجلس قرار گیرد و در شورای نگهبان نیز تایید شود از ابتدای سال آینده اجرایی می شود.
طرح حمایت از تولید ملی از ابتدای سال 92 اجرایی می‌شود رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه بررسی طرح حمایت از تولید ملی هفته جاری در کمیسیون های مربوطه به اتمام می‌رسد،گفت: در صورتی که این طرح با اولویت در دستور کار صحن علنی مجلس قرار گیرد و در شورای نگهبان نیز تایید شود از ابتدای سال آینده اجرایی می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/24222.jpg طرح,حمایت,از,تولید,ملی,از,ابتدای,سال,92,اجرایی,می‌شود Icana

رضا رحمانی در گفت‌و‌گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اینکه طرح حمایت از تولید ملی در دست بررسی است، تصریح کرد: بررسی طرح مذکور هفته جاری هم توسط کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و هم توسط کمیسیون صنایع و معادن مجلس به اتمام می رسد.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی درباره زمان بررسی طرح حمایت از تولید ملی در صحن علنی مجلس تصریح کرد: باید در خواست خود را بر اساس آیین نامه ارائه دهیم تا این طرح  با اولویت در دستور کار صحن علنی مجلس قرار گیرد.

وی ادامه داد: در صورتی که طرح حمایت از تولید ملی با اولویت در دستور کار صحن علنی مجلس قرار گیرد و در شورای نگهبان نیز تایید شود طرح حمایت از تولید ملی از ابتدای سال آینده 92 اجرایی شود.

رحمانی با بیان مهم‌ترین ویژگی طرح حمایت از تولید ملی گفت: ما در کمیسیون صنایع و معادن مجلس در جهت رفع موانع قوانین مربوط به تولید و ارائه تسهیلات برای واحدهای تولیدی تلاش کردیم تا از شرایط  دشوار فعلی واحدهای تولیدی عبور کنیم.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس تصریح کرد: بخشی از حمایت هایی که در قالب طرح حمایت از تولید ملی از واحدهای تولیدی می شود تسهیلات مالی خواهد بود.

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس در پایان درباره میزان این تسهیلات خاطرنشان کرد: در این خصوص احکام مختلفی در حوزه‌های صنایع دانش بنیان، صادرات، حفظ تولید موجود، حفظ اشتغال موجود، ایجاد اشتغال جدید و آیتم های دیگر وجود دارد که متناسب با این احکام تسهیلات در نظر گرفته شده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet