حلول ماه ربیع الاول
1391/12/07 13:04:53
سرویس دیگر رسانه‌ها_
محجوب:

امیر قطر به دخالت‌های خود در امور خاورمیانه پایان دهد

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره سفر امیر قطر به رام‌الله به منظورتشدید اختلافات میان نیروهای فلسطینی، گفت: امیر قطر به دخالت‌های خود در امور خاورمیانه پایان دهد.
امیر قطر به دخالت‌های خود در امور خاورمیانه پایان دهد عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره سفر امیر قطر به رام‌الله به منظورتشدید اختلافات میان نیروهای فلسطینی، گفت: امیر قطر به دخالت‌های خود در امور خاورمیانه پایان دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/9844.jpg امیر,قطر,به,دخالت‌های,خود,در,امور,خاورمیانه,پایان,دهد Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛علیرضا محجوب عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس ضمن اشاره به سفر امیر قطر به رام‌الله به منظور تشدید اختلافات میان نیروهای فلسطینی، به مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی) گفت:قطر در چند سال اخیر سیاست‌خارجی ضد منطقه‌ای خود را به شدت گسترش داده و به بهانه‌های مختلف با هزینه کردن از دلارهای نفتی که متعلق به بیت‌المال و اموال ملت قطر است در کشورهای مختلف خاورمیانه دخالت می‌کند.

نماینده مردم تهران،ری،اسلامشهر و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: امروزه قطر بدل به یکی از مجریان اصلی سیاست‌های خارجی آمریکا در منطقه شده و با عربستان در حین اینکه به ظاهر روابط دوستانه‌ای دارد، رقابتی پنهان برای کسب زعامت جهان اسلام و همچنین ژاندارم آمریکا در منطقه پیدا کرده است.

محجوب با اشاره به اینکه یکی از پایه‌های طولانی شدن بحران در سوریه، امیر قطر است، افزود: از ابتدای تنش‌ها در سوریه قطر در کنار عربستان آتش‌بیار بحران سوریه شدند و با ارسال تسلیحات و مزدور این کشور را به آشوب کشیدند از این رو امیر قطر صلاحیت بر عهده گرفتن زعامت جهان اسلام را نخواهد داشت.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، گفت: قطر قصد دارد تا با تنش‌آفرینی میان گروه‌های فلسطینی مانع وحدت این گروه‌ها در حول آرمان فلسطین شود تا از طریق بتواند منافع رژیم صهیونیستی را به فلسطینیان دیکته کند.

یک رسانه عرب با اشاره به اجرای سیاست‌های آمریکا از سوی قطر و خرید سلاح برای تروریستها در سوریه از سفر احتمالی امیر این شیخ نشین به رام الله با هدف تشدید شکاف و اختلافات میان فلسطینی‌ها خبر داد./
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet