هدر موبایل
1391/12/08 14:49:00
سرویس استان ها
رجائی:

توسعه نیروگاه شازند باید با رعایت قوانین زیست محیطی انجام شود

نماینده مردم ارک در مجلس با بیان اینکه توسعه نیروگاه شازند باید با رعایت قوانین زیست محیطی انجام شود، گفت: نیروگاه شازند زمانی به بهره برداری می رسد که عملیات اجرایی و اصلاح ساختار زیست محیط در یک راستا انجام شود.
توسعه نیروگاه شازند باید با رعایت قوانین زیست محیطی انجام شود نماینده مردم ارک در مجلس با بیان اینکه توسعه نیروگاه شازند باید با رعایت قوانین زیست محیطی انجام شود، گفت: نیروگاه شازند زمانی به بهره برداری می رسد که عملیات اجرایی و اصلاح ساختار زیست محیط در یک راستا انجام شود. https://cdn.icana.ir/d/019/12213.jpg توسعه,نیروگاه,شازند,باید,با,رعایت,,قوانین,زیست,محیطی,انجام,شود Icana

عباس رجائی در گفت‌و گو با خبرنگارانتخابیه خبرگزاری خانه ملت ،افزود: واحدهای فعلی پالایشگاه شازند تا  پایان سال 92 مجهز به دستگاه‌های آنلاین کنترل آلایندگی می شوند که این امرمی تواند آلودگی  شهر صنعتی اراک کاهش دهد.

 نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی، افزود: کاهش  آلایندگی ناشی از فعل و انفعلات صنعتی  نیازمند برنامه ریزی جامع است  که خوشبختانه در چند وقت اخیر با همکاری مسولان ذی  ربط اقدامات کارآمد در این زمینه اتخاذ شده است .

وی ادامه داد: حفظ محیط زیست شهر صنعتی اراک یکی اولویت توسعه اقتصادی  در این حوزه انتخابیه است زیرا صنعت زمانی برای ما بطور حقیقی سود آور است که آسیبی به محیط زیست کشور وارد نکند. 

نماینده مردم ارک افزود: توسعه نیروگاه شازند بر طبق  توافقلات انجام شد قراراست در صورتی پیگیری شود که  بطور کامل جوانب زیستی محیط این پروژه در نظر گرفته شود .

رجائی  تصریح کرد: توسعه نیروگاه شازند امری بسیار بهینه است ولی  نباید این موضوع را فراموش کنیم که اگر آلایندهای این نیروگاه‌ها به نحو مطلوب رعایت نشود باید شاهد معضلات زیست محیطی بی شماری در این عرصه باشیم.

 رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، یاد آورشد: ارزیابی زیست محیطی باید در اولویت پیشبردهای اقتصادی و کشاورزی  قرارگیرد زیرا استارت توسعه کشور باید در راستایی  توسعه اقتصادی هدفمند باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet