هدر موبایل
1391/12/07 14:52:59
سرویس اقتصادی
حسینی ‌در واکنش به تغییر مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا:

تغییر مدیریت می‌تواند تا حدودی بحران بازار خودرو را کاهش دهد

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه تغییر مدیریت در گروه خودرو‌سازی سایپا با توجه به شرایط نا‌به سامان کنونی بازار خودرو گفت: تغییر مدیریت می‌تواند تا حدودی بحران بازار خودرو را کاهش دهد اما راه حل قطعی نیست.
تغییر مدیریت می‌تواند تا حدودی بحران بازار خودرو را کاهش دهد عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه تغییر مدیریت در گروه خودرو‌سازی سایپا با توجه به شرایط نا‌به سامان کنونی بازار خودرو گفت: تغییر مدیریت می‌تواند تا حدودی بحران بازار خودرو را کاهش دهد اما راه حل قطعی نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/21320.jpg تغییر,مدیریت,می‌تواند,تا,حدودی,بحران,بازار,خودرو,را,کاهش,دهد Icana

سید‌هادی حسینی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با یادآوری تصویب طرح تحقیق و تفحص از خودرو‌سازی‌ها در صحن علنی مجلس گفت: برای کشف علت گرانی‌های اخیر خودرو و تنش‌های موجود در بازار تحقیق و تفحص از خودروسازی‌های کشور به زودی انجام می‌شود.

نماینده مردم قائم‌شهر، سواد‌کوه و جویبار در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از جو نا‌امن خودرو از جهت قیمت‌های در حال نوسان افزود: طرح تحقیق و تفحص از خودروسازان کشور برای درک علت گرانی‌های اخیر بازار خودرو انجام می‌گیرد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه تغییر مدیریت در گروه خودرو‌سازی سایپا با توجه به شرایط نا‌به سامان کنونی بازار خودرو اقدام نسبتا مناسبی است گفت: تغییر مدیریت می‌تواند تا حدودی بحران بازار خودرو را کاهش دهد.

این نماینده مردم در مجلس نهم با تأکید بر اینکه تغییر مدیریت در گروه خودرو‌سازی سایپا می‌تواند موجبات کاهش بحران بازار خودرو باشد تصریح کرد: افزایش هر روزه قیمت‌ها در بازار خودرو باید از سوی مسئولان کنترل شود.

نماینده مردم قائم‌شهر، سواد‌کوه و جویبار در مجلس با بیان این مطلب که تنش‌های موجود در بازار خودرو و فشار مضاعف بر مردم باید هرچه زودتر کاهش یابد گفت: اگر کنترل بازار خودرو با تغییر مدیریت شرکت‌های خودروسازی امکان پذیر می‌شود مسئولان نباید اهمالی در تغییر مدیریت انجام دهند.

وی ادامه داد: در شرایط کنونی قیمت‌ها و عدم تعادل در قیمت‌ خودرو باید منابع و افرادی که در این نا‌امنی قیمت‌ها دخیل هستند مشخص شود افزود: شاید تغییر درمدیران از جمله راه‌کار‌هایی باشد که می‌تواند بحران بازار خودرو را کاهش داده و به تعادل رسیدن بازار کمک شایانی کند اما راه حل قطعی نیست.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس یادآور شد: امید است با اجرای طرح تحقیق و تفحص از خودروسازان کشور مبادی افزایش قیمت خودرو شناخته شده و برای جلوگیری از نوسان قیمت‌ها تدابیری اندیشیده شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet