حلول ماه ربیع الاول
1391/12/07 13:25:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
در کمیسیون بهداشت مجلس:

الحاق خدمات درمانی مددجویان روستایی به کمیته امداد امام خمینی تصویب شد

طرح انتزاع خدمات بیمه درمانی مددجویان روستایی و عشایری در شهرهای با جمعیت کمتر از بیست هزار نفر از سازمان بیمه سلامت ایران و الحاق آن به کمیته امداد امام خمینی(ره) در کمیسیون بهداشت مجلس تصویب شد.
الحاق خدمات درمانی مددجویان روستایی به کمیته امداد امام خمینی تصویب شد طرح انتزاع خدمات بیمه درمانی مددجویان روستایی و عشایری در شهرهای با جمعیت کمتر از بیست هزار نفر از سازمان بیمه سلامت ایران و الحاق آن به کمیته امداد امام خمینی(ره) در کمیسیون بهداشت مجلس تصویب شد. https://cdn.icana.ir/d/019/11586.jpg الحاق,خدمات,درمانی,مددجویان,روستایی,به,کمیته,امداد,امام,خمینی,تصویب,شد Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبر گزاری خانه ملت؛ علی کائیدی نماینده مردم پلدختر و نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه عصر امروز (یک‌شنبه) کمیسیون متبوعش، به خبرگزاری فارس، گفت: در جلسه امروز طرح انتزاع خدمات بیمه درمانی مددجویان روستایی و عشایری و شهرهای با جمعیت کمتر از بیست هزار نفر از سازمان بیمه سلامت ایران و الحاق آن به کمیته امداد امام خمینی(ره) مورد بررسی و تصویب شد.

وی با بیان اینکه طرح انتزاع خدمات بیمه درمانی مددجویان روستایی و عشایری و شهرهای با جمعیت کمتر از بیست هزار نفر از سازمان بیمه سلامت ایران و الحاق آن به کمیته امداد امام خمینی(ره) به امضای شصت نماینده مجلس رسیده است، افزود: برای کمک به اقشار ضعیف جامعه مجبور بودیم این طرح را تصویب کنیم؛ این طرح مغایر با برنامه پنجم و تصویب آن در صحن علنی نیاز به رای دوسوم دارد.

کاییدی با بیان اینکه مردم در روستاها با مشکلات زیادی مواجه هستند، افزود: طرح انتزاع خدمات بیمه درمانی مددجویان روستایی و عشایری و شهرهای با جمعیت کمتر از بیست هزار نفر از سازمان بیمه سلامت ایران و الحاق آن به کمیته امداد امام خمینی(ره)، در آینده نزدیک در صحن علنی بررسی خواهد شد.

وی گفت: اعضای کمیسیون بهداشت مجلس طرح انتزاع خدمات بیمه درمانی مددجویان روستایی و عشایری و شهرهای با جمعیت کمتر از بیست هزار نفر از سازمان بیمه سلامت ایران و الحاق آن به کمیته امداد امام خمینی(ره) دانسته و بر همین اساس این طرح را تصویب کردند.

انتهای پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet