حلول ماه ربیع الاول
1391/12/07 14:37:59
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کوثری:

آمریکا و رژیم صهیونیستی جرأت رویارویی نظامی با ایران را ندارند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت:‌ آمریکا و رژیم صهیونیستی به دنبال گزینه نظامی علیه ایران نیستند چرا که جرأت و توان رویارویی نظامی با ایران را ندارند و یقین دارند که اقدام نظامی علیه ایران قطعا به زیان آنها تمام خواهد شد.
آمریکا و رژیم صهیونیستی جرأت رویارویی نظامی با ایران را ندارند عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت:‌ آمریکا و رژیم صهیونیستی به دنبال گزینه نظامی علیه ایران نیستند چرا که جرأت و توان رویارویی نظامی با ایران را ندارند و یقین دارند که اقدام نظامی علیه ایران قطعا به زیان آنها تمام خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/24589.jpg آمریکا,و,رژیم,صهیونیستی,جرأت,رویارویی,نظامی,با,ایران,را,ندارند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛اسماعیل کوثری نماینده مردم تهران،‌ ری،‌ شمیرانات و اسلامشهر درمجلس شورای اسلامی با اشاره به ادعای غرب مبنی بر بی‌اثربودن تحریم‌های اعمال‌شده علیه ایران به  باشگاه خبرنگاران گفت:‌آمریکا،رژیم صهیونیستی و اتحادیه اروپا بر این مسئله واقف‌ند که تشدید تحریم‌ها تاثیری بر اراده و خواست ملت ایران ندارد.

وی در ادامه افزود:ملت ایران با پیروی از تدابیر رهبر معظم انقلاب ثابت کردند که آمریکا و غرب نمی‌توانند برای آنها تعیین تکلیف کنند.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی تصریح کرد: غرب و رژیم صهیونیستی به این موضوع اعتراف کرده‌اند که تحریم‌های اعمال‌شده علیه ملت ایران نتیجه مورد نظر آنان را درپی نداشته و به همین دلیل در پی یافتن راه دیگری هستند.  
کوثری در پایان اظهار داشت:‌ به نظر من آمریکا و رژیم صهیونیستی به دنبال گزینه نظامی نیستند زیرا جرأت و توان رویارویی نظامی با ایران را ندارند زیرا مطمئن هستند که گزینه نظامی به زیان آنها تمام خواهد شد. 

گفتنی است؛بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی ضمن اذعان به بی‌اثربودن تحریم ایران مجدداً بر ترسیم خط قرمز در مواجهه با ایران تاکید کرده و اظهار داشت: "حداکثر تا بهار یا تابستان سال آینده، ایران آمادگی لازم برای ساخت سلاح هسته‌ای را خواهد یافت. این موضوع به منزله عبور ایران از خط قرمز بوده و زمینه حمله نظامی مشترک اسرائیل و آمریکا به ایران را فراهم می‌سازد".
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet