هدر موبایل
1391/12/07 15:19:29
سرویس اقتصادی
در جلسه امروز کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی :

موادی از طرح حمایت از تولید ملی‌تصویب شد

عضو هیأت رئیسه کمیسیون حمایت از تولید ملی و نظارت بر اصل ۴۴ قانون اساسی مجلس تصویب موادی از طرح حمایت از تولید ملی در کمیسیون متبوع خود خبر داد.
موادی از طرح حمایت از تولید ملی‌تصویب شد عضو هیأت رئیسه کمیسیون حمایت از تولید ملی و نظارت بر اصل 44 قانون اساسی مجلس تصویب موادی از طرح حمایت از تولید ملی در کمیسیون متبوع خود خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/24189.jpg موادی,از,طرح,حمایت,از,تولید,ملی‌تصویب,شد Icana

غلامرضا نوری‌قزلجه در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، در خصوص محورها و نتایج جلسه امروز- دوشنبه 7 اسفند - کمیسیون ویژه حمایت از تولید و پیگیری بر اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی گفت:در جلسه صبح امروز اعضای کمیسیون با رسیدگی به طرح حمایت از تولید ملی‌به مشکلات کشاورزان درخصوص وام‌ها و تسهیلات ‌پرداختی از سوی بانک‌ها رسیدگی شد.

نماینده مردم بستان‌آباد در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: از دیگر مباحث مورد بحث در کمیسیون فوق تصویب ایجاد سامانه‌ای برای شناسایی تولید‌کننده‌گان بود که دولت مکلف شد سامانه داده‌ها را برای شناسایی تولیدکننده‌گان، محصولات تولیدی و کشاورزی برای پرداخت یارانه نقدی و غیرنقدی به محصولاتی که نیازمند حمایت هستند راه‌اندازی کند.

عضو هیأت رئیسه  کمیسیون حمایت از تولید ملی و نظارت بر اصل 44 قانون اساسی مجلس تصویب موادی از طرح حمایت از تولید ملی در کمیسیون متبوع خود خبر داد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet