خبرگزاری خانه ملت

انتخابات ریاست جمهوری
1391/12/07 15:33:30
سرویس دیگر رسانه‌ها_
دهقانی:

در کشور "مافیای خودرو" وجود دارد

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس از وجود "مافیای خودرو" در کشور خبر داد و گفت: قطعا در راستای تحقیق و تفحص از صنایع خودروسازی بحث مبارزه با مافیای صنعت خودرو نیز مطرح خواهد شد.
در کشور "مافیای خودرو" وجود دارد عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس از وجود "مافیای خودرو" در کشور خبر داد و گفت: قطعا در راستای تحقیق و تفحص از صنایع خودروسازی بحث مبارزه با مافیای صنعت خودرو نیز مطرح خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/21464.jpg در,کشور,"مافیای,خودرو",وجود,دارد Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛الله‌وردی دهقانی نماینده مردم ورزقان در مجلس، به افزایش بی رویه قیمت خودرو در کشور اشاره کرد و به باشگاه خبرنگاران گفت:عدم نظارت مسئولان ذ‌یربط و همچنین سوء استفاده برخی باعث چنین معضلی شده است.
وی در ادامه از مافیای خودرو در کشور خبر داد و گفت: باید بگویم صنعت خودرو در حال حاضر با مافیایی روبرو شده که این مافیا قیمت خودرو را تعیین و باعث اختلال در این صنعت شده است.
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس خاطرنشان کرد: برای تثبیت قیمت واقعی خودرو و همچنین جلب رضایت مشتریان باید مافیای خودرو از بین برود.
دهقانی در ادامه به تحقیق و تفحص از صنایع خودروسازی اشاره کرد و گفت: پیشتر در مجلس هشتم نیز تحقیق و تفحص از سایپا صورت گرفته بود و در مجلس نهم نیز تحقیق و تفحص از صنایع خودروسازی شروع شده است.
وی افزود: قطعا در راستای تحقیق و تفحص از صنایع خودروسازی بحث مبارزه با مافیای صنعت خودرو نیز مطرح خواهد شد.
نماینده ورزقان ابراز امیدواری کرد: با همت مسئولان بتوان موضوع مافیایی خودرو در کشور را منحل و باعث تثبیت قیمت واقعی خودرو شد.
لازم به ذکر است، نمایندگان مجلس در جلسه علنی روز گذشته یک شنبه 6 اسفند ماه با تحقیق و تفحص از صنایع خودروسازی موافقت کردند.
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet