هدر موبایل
1391/12/08 07:46:00
سرویس استان ها
پور فاطمی ،تاکید کرد:

تجهیزات صیادی سواحل جنوب کشور باید افزایش یابد

نماینده مردم دشتی و تنگشتان در مجلس با بیان اینکه تجهیزات صیادی سواحل جنوب کشور باید افزایش یابد، افزود: محدود شدن سید ترال نبض صیادی را در این حوزه انتخابیه کند کرده است.
تجهیزات صیادی سواحل جنوب کشور باید افزایش یابد نماینده مردم دشتی و تنگشتان در مجلس با بیان اینکه تجهیزات صیادی سواحل جنوب کشور باید افزایش یابد، افزود: محدود شدن سید ترال نبض صیادی را در این حوزه انتخابیه کند کرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/23325.jpg تجهیزات,صیادی,,سواحل,جنوب,کشور,باید,افزایش,یابد Icana

سید محمد  مهدی  پور فاطمی در گفت‌و گو با خبرنگار انتخابیه خبرگزاری خانه ملت، افزود: سید ترال در مفهوم واقعی خود دچار تعغیراتی در سواحل ایران شد و این امر به این علت است که ما در مجلس  هفتم  صید ترال را محدود کردیم.

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: بسیاری از کشورهای عربی برای صید ماهی در مقیاس گسترده سرمایه گذاری کرده‌اند واین درحالی است که ما نه تنها دراین عرصه سرمایه گذاری بهینه نکردیم  ،متاسفانه با محدویت صیادی مانع از توسعه این صنعت در این حوزه انتخابیه هم شده‌ایم.

 نماینده مردم دشتی افزود: کارشناسان و مسولان ذی ربط باید درراستای  توسعه این صنعت اقدامات کارآمدی را اتخاذ کند زیرا با  این  وضعیت امیدی به توسعه این صنعت نمی توان در سواحل جنوبی  کشورداشت.

وی تصریح کرد: تجهیزات صیادی  لنج‌های صیادان جنوبی  کشورهم تراز با بسیاری از کشورهای خلیج فارس نیست زیرا متاسفانه ما صیادان را  در امر صید  ماهی حمایت نکردیم و این امر موجب شد ماهی شناور در آب ایران پس از مهاجرت در آبهای عربی صید شوند.

 پور فاطمی افزود:  صنعت صیادی برگرفته از سیگنال‌های اقتصادی  است که هر لحضه می تواند به سادگی بارور شود زیرا توازن اقتصاد ی صیادان دراین شرایط بسیار دردناک است.

 عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، یادآورشد: صنعت صیادی  بر گرفته ار فرصت‌های اشتغال بی‌شمار است و از همین رو این امر زمانی تحقق می‌یابد که معیارهای اقتصادی در صنعت غنی صیادی لحاظ شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet