هدر موبایل
1391/12/08 12:28:41
سرویس سیاسی
آصفری در واکنش به دیدار سرکرده گروهک تروریستی منافقین با سفرای قطر و عربستان؛

اخراج از عراق، منافقین را از درون دچار فروپاشی کرد

عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، گروهک ترویستی منافقین را مرده‌ای متحرک خواند و گفت:‌ اخراج از عراق، این گروهک را از درون دچار فروپاشی کرد.
اخراج از عراق، منافقین را از درون دچار فروپاشی کرد عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، گروهک ترویستی منافقین را مرده‌ای متحرک خواند و گفت:‌ اخراج از عراق، این گروهک را از درون دچار فروپاشی کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/22260.jpg اخراج,از,عراق،,منافقین,را,از,درون,دچار,فروپاشی,کرد Icana

محمدحسن آصفری در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت در واکنش به دیدار سرکردگان گروهک تروریستی منافقین با سفرای قطر و عربستان در پاریس، گفت: منافقین یک گروهک فرتوت، پیر و فرسوده شده که امروز اکثر اعضای آن پا به سن گذاشته‌اند و برای تجدید خود با برخی سفرا و نمایندگان کشورها دیدار می‌کنند.

نماینده مردم اراک و کمیجان در مجلس شورای اسلامی افزود: پس از اخراج گروهک تروریستی منافقین از پایگاه اشرف و لیبرتی در عراق،‌ اعضای آن که هیچ فضایی برای ادامه فعالیت خودشان ندیدند و سران خود را با این سوال مواجه کردند که سرانجام‌شان چه خواهد شد بنابراین، یک فروپاشی درونی در این شکل گرفت.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس بیان کرد: گروهک تروریستی منافقین یک پیکره و شیرازه ازبین‌رفته و منهدم شده دارد که برای ادامه بقا و حیات خود دست و پا می‌زند، غافل از آنکه مرده‌ای متحرک هستند.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: کشورهای همسایه همچون عربستان و قطر که با این گروهک ارتباط دارند، ‌باید بدانند که حرکات آنها از دید ملت و دولت ایران پنهان نیست و تهران نیز در ارتباطات سیاسی و اقتصادی خود با کشورهای میزبان این گروهک تروریستی تجدید نظر خواهد کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet