هدر اصلی
1391/12/07 16:50:57
سرویس دیگر رسانه‌ها_
موسوی نژاد:

حقوق‌های فعلی کارمندان و کارگران اسفناک است

عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت:دولت اگر قرار است کمکی به مردم کند،توان خرید مردم را بالا ببرند تا مردم بتوانند مشکلات خود را حل کنند؛ اگر قرار باشد ما به التفاوت گرانی کالا قبل از پرداخت کمکی عیدانه و بعد از آن را با همین عیدانه از مردم گرفته شود،در واقع کمکی صورت نگرفته است.
حقوق‌های فعلی کارمندان و کارگران اسفناک است عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت:دولت اگر قرار است کمکی به مردم کند،توان خرید مردم را بالا ببرند تا مردم بتوانند مشکلات خود را حل کنند؛ اگر قرار باشد ما به التفاوت گرانی کالا قبل از پرداخت کمکی عیدانه و بعد از آن را با همین عیدانه از مردم گرفته شود،در واقع کمکی صورت نگرفته است. https://cdn.icana.ir/d/019/31174.jpg حقوق‌های,فعلی,کارمندان,و,کارگران,اسفناک,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛حجت الاسلام سید مهدی موسوی نژاد عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی به  پایگاه خبری تحلیلی اعتدال گفت:درجهت افزایش حقوق مردم تلاش می کنیم ؛ افزایش تورم قابل ملاحظه است و این موضوع برای همگان قابل لمس است.
نماینده مردم تنگستان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: دولت باید در اعلام و اعلان سیاست هایش دقت کند ؛ همین که دولت اعلام کرد قرار است عیدانه به مردم داده شود ناگهان قیمت ها سر سام آور بالا رفت و با واریز آن نیز مجددا این انتفاق تکرار شد.
عضو فراکسیون روحانیون مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: مردم در جهت خرید مشکل دارند و اگر قرار باشد کمکی به مردم شود و از سوی دیگر چند برابر اجناس گران شود ، در عمل هیچ کمکی به مردم نکرده ایم ؛ اعتقاد داریم کمک به مردم باید همراه با نظارت دقیق بر کالا ها خصوصا کالا های اساسی و مورد نیاز و قیمت ها باشد و در غیر این صورت این کمک ها اتفاق مثبتی نخواهد بود.
موسوی نژاد گفت: دولت اگر قرار است کمکی کمکی به مردم کند ، نوع آن کمکی باشد که توان خرید مردم را بالا ببرند و مردم بتوانند مشکلات خود را حل کنند؛ اگر قرار باشد ما به التفاوت گرانی کالا قبل از پرداخت کمکی عیدانه و بعد از آن را با همین عیدانه از مردم گرفته شود ،  در واقع کمکی صورت نگرفته است.
وی تصریح کرد: باید افزایش حقوق برای اقشار کارمند و کارگر داشته باشیم و این افزایش متناسب با نرخ تورم صورت بگیرد.
موسوی نژاد در خاتمه گفت: حقوق های فعلی برای کارمندان و کارگران بخور و نمیر و برای رفع و رجوع موارد ابتدایی است و اگر خدایی نکرده مردم بیمار شوند و نیازمند درمان باشند ، امکان تامین مالی ندارند و وضعیت اسفناک است و امیدواریم همه مسئولام در جهت حل مشکل مردم تفاهم عملی کنند./

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet