حلول ماه ربیع الاول
1391/12/07 18:24:49
سرویس فرهنگی
طاهری خبر داد:

ادامه بررسی استفاده از سیم‌کارت رایتل در جلسه آینده کمیسیون فرهنگی

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس، از اعلام نتیجه بررسی تاثیرات سیم کارت رایتل از سوی مرکز موضوع شناسی احکام فقهی به مقام معظم رهبری و مراجع عظام تا ۱۰ روز آینده به منظور تصمیم گیری نهایی، خبر داد.
ادامه بررسی استفاده از سیم‌کارت رایتل در جلسه آینده کمیسیون فرهنگی سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس، از اعلام نتیجه بررسی تاثیرات سیم کارت رایتل از سوی مرکز موضوع شناسی احکام فقهی به مقام معظم رهبری و مراجع عظام تا 10 روز آینده به منظور تصمیم گیری نهایی، خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/12243.jpg ادامه,بررسی,استفاده,از,سیم‌کارت,رایتل,در,جلسه,آینده,کمیسیون,فرهنگی Icana

سید علی طاهری در گفت‌و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، در مورد جلسه امروز (دوشنبه هفتم اسفندماه)، این کمیسیون گفت: درجلسه امروز بحث‌های موافق و مخالفی در مورد سیم کارت رایتل با حضور معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات مطرح شد و چون بحث گسترده بود، ادامه بررسی این موضوع به جلسات آینده کمیسیون موکول شد.

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی افزود: مهمانانی نیز از مرکز موضوع شناسی احکام فقهی در جلسه امروز کمیسیون حضور داشتند که از اعلام نتیجه بررسی تاثیرات سیم کارت رایتل به مقام معظم رهبری و مراجع عظام تا 10 روز آینده به منظور تصمیم گیری نهایی، خبر دادند.

گفتنی است معاون امور مجلس، معاون تنظیم مقررات صدور رایتل، مدیر عامل رایتل از مرکز سایبری ناجا و سایبری سپاه، جمعی از مجمع فعالان فضای مجازی و مسوولان صدا و سیما از دیگر میهمانان جلسه امروز کمیسیون فرهنگی مجلس بودند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet